Petrol
112.66
0.55%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
472.897
-2.80%
12ºC
İstanbul
Açık 12 C

  Kim daha kabadayı kavgasının yeni görüntüleri çıktı

  Beyoğlu'nda geçtiğimiz günlerde bir restoranda yaşanan ve bir kişinin ölümüyle sonuçlanan silahlı çatışmanın yeni görüntüleri ortaya çıktı.
  • 13.03.2016 - 10:08
  Kim daha kabadayı kavgasının yeni görüntüleri çıktı

  Kim daha kabadayı kavgasının yeni görüntüleri çıktı #1

  Sütlüce'de geçtiğimiz Perşembe akşamı bir restoranda yaşanan ve Kemal Tozar isimli iş adamının hayatını kaybetmesi ile sonuçlanan silahlı kavganın yeni görüntüleri ortaya çıktı.

  TARTIŞMA ÇATIŞMAYA DÖNDÜ

  Görüntülerde kavganın taraflarından Bülent Ü. ve kayınpederi Turan K. hesabı ödeyip mekandan çıkıyor. Bülent Ü., yaklaşık beş dakika sonra tekrar masaya gelip, Kemal Tozar ile tartışıyor. Kısa süre sonra silahlar ateşleniyor.

  Kim daha kabadayı kavgasının yeni görüntüleri VİDEO

  SÜRÜNEREK ATEŞ AÇTI

  Vücudunun çeşitli yerlerine kurşun isabet eden Tozar ise yere yığılıyor. Bu sırada ayağından yaralanan Bülent Ü. yerde sürünerek ateş etmeye devam ediyor. Bülent Ü. yanındakiler tarafından sürüklenerek dışarıya çıkarılıyor. Öte yandan ağır yaralanan Kemal Tozar ise restoranda çalışanlar tarafından yaklaşık 10 dakika sonra kapı önüne taşınıyor.

  GÖRGÜ TANIĞI O ANLARI ANLATTI

  Yaşananların olduğu sırada masada oturduğunu belirten görgü tanığı Umur F. olayı anlattı. Turan K. ve olaya karışan Bülent Ü. ile yemek yemeye gittiklerini belirten Umur F. "Turan K., görüşüp, yemek yiyelim diye Kemal Tozar'ı aradığını söyledi. Arkadaşız diyerek ısrarla Kemal Tozar'ı aradı. Kemal Tozar ve arkadaşı geldi. Oturdular, sohbet, muhabbet ettiler.

  BEN İSTANBUL'DA KABADAYIYIM

  Bu arada Bülent Ü., Kemal Tozar'a 'Kağıthane benden sorulur. Ben İstanbul'da kabadayıyım. Şöyle yaparım, böyle yaparım. Yarın sabah Kağıthane'de herkes beni konuşur' şeklinde konuştu.

  SIRA DİĞER HESAPTA

  Kemal Tozar sakin bir şekilde; 'Bak kardeşim yaptığınız ayıptır' diye cevap verdi. Ondan sonra Bülent tekrar hakaret ve tahrik edici laflar söyledi. Hesabı ödediler, dışarıya çıktılar. Tam kalkacağımız esnada dışarıdan tanımadığım şahıslar içeriye girip çıktı. Bülent tekrar yanımıza geldi, küfürler etmeye başladı. 'Bu hesabı gördük, sıra diğer hesapta' diyerek Kemal Tozar'a ateş etti. Kemal en son çaresiz kalınca ateş etti" diye konuştu.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir