Kısır olmasına rağmen mahkeme nafaka kesti

  Kısır olduğunu ve 2 çocuğun kendisinden olmadığını öğrenince eşine boşanma davası açtı.
  • 09.10.2013 - 09:31
  Kısır olmasına rağmen mahkeme nafaka kesti

  Kısır olmasına rağmen mahkeme nafaka kesti #1

  Manisa'da yaşayan ve 2 çocuğu bulunan M.A.'nın (45), üçüncü çocuğunun olmaması nedeniyle yaptırdığı sperm testi sonucunda kısır olduğu anlaşıldı. Çocukların kendisinden olmadığını öğrenince yıkılan M.A., eşine boşanma davası açtı. Manisa'da Mermerciler Sitesi'nde çalışan M.A. 9 yıl önce G.A. (39) ile hayatını birleştirdi. 2004 yılında görücü usulüyle evlendiği eşinden Fatma isimli kızı, 2007 yılında ise Hüseyin adında oğlu dünyaya geldi.

  ÜÇÜNCÜ ÇOCUK OLMAYINCA GERÇEK ORTAYA ÇIKTI

  Sabah'ın haberine göre, M.A., eşinden üçüncü çocuğunu doğurmasını istedi. Tüm çabalara rağmen eşi hamile kalmayınca karı koca arasında huzursuzluk başladı. M.A., karısından üçüncü çocuk için tedavi olmasını istedi. G.A., hamile kalamamasının nedeninin kendisinde olduğunu söylemesi üzerine şüphelenen M.A., Manisa Merkez Efendi Devlet Hastanesi'ne giderek sperm analiz testi yaptırdı. Rapor sonucunda kısır olduğu ortaya çıkan M.A., eşi G.A.'ya boşanma davası açtı. Çocukların başkasından olduğunu iddia eden M.A., 'Üçüncü çocuğu istedim ama baktım olmuyor. Eşime tedaviye gidelim üçüncü çocuğu yapalım dedim. Eşim de sorunun bende olduğunu söyledi. Sperm testi yaptıracağımı söyleyince de 'Kısırlık raporu getirmezsen şaşarım' dedi. Bunun üzerine iyice şüphelendim. Çıkan rapor sonucunda 'Geçmişte ve gelecekte çocuğunuz olamaz' denilerek kısır teşhisi konulunca aldatıldığımı anladım' dedi.

  AYLIK 200 LİRA NAFAKA ÖDEYECEK

  Çocukların kendisinden olmadığını öğrendikten sonra Manisa 1. Aile Mahkemesi'nde boşanma davası açtığını anlatan M.A., 'Raporları sunmama rağmen mahkeme iki çocuk için aylık 200 lira tedbir nafakası ödememe karar verdi. Aldatılmış olan benim, para ödeyecek benim' diyerek karara isyan etti.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir