Euro
10.7803
0.31%
Dolar
9.2839
0.25%
Altın
527.86
0.28%
Borsa
1.412
0.21%
Bitcoin
566.000
0.81%
17ºC
İstanbul
Bulutlu 17 C

  Kızının kurşunlandığı aracın önünde kriz geçirdi

  Mersin'de geçtiğimiz Aralık ayında trafikte yol verme meselesi yüzünden çıkan kavgada, bir okul servisi kurşunlanmıştı. O serviste kızı yaralanan bir anne, kızının karne töreninde sinir krizi geçirdi.
  • 24.01.2015 - 20:06
  Kızının kurşunlandığı aracın önünde kriz geçirdi

  mersin

  Gazi Mustafa Kemal Bulvarı Yenişehir Kaymakamlığı önünde 9 Aralık 2014 günü meydana gelen olayda, Çankaya Ortaokulu öğrencileri taşıyan 33 S 0026 plakalı servis aracının sürücüsü T.D. (27) ile trafikteki bir başka araç sürücüsü F.E.E. (35), yol verme meselesi yüzünden tartışmıştı.

  Tartışmanın kavgaya dönüşmesinin ardından başından yaralanan F.E.E., içerisinde yaklaşık 20 öğrencinin bulunduğu minibüse tabanca ile 2 el ateş etmişti. Olayda, okul servisinde bulunan öğrencilerden İlayda G., bacağına isabet eden kurşunla yaralanmıştı.

  KARNE TÖRENİNE GİTTİ

  Bacağındaki kurşun ameliyatla çıkarılan, 4 gün hastanede yatan ve bacağı alçıya alındığı için olay gününden bu yana okuluna gelemeyen 5. sınıf öğrencisi İlayda, dün annesi Hülya G. ile birlikte okuduğu Çankaya Ortaokulu’nda düzenlenen karne törenine katıldı.

  İlayda, annesi ile birlikte karnesini alırken, anne Hülya G. ise mikrofonu alarak, okul bahçesinde veli ve öğrencilere, yanında getirdiği kızının bacağındaki alçı ve olay anında giydiği formasını gösterdi.

  ANNE SERVİS ŞOFÖRÜNÜ GÖRÜNCE SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

  Çok üzgün ve sinirli olduğu gözlenen, konuşması sırasında sinir krizi geçiren Hülya G., servis sürücüsü ve görevli hostesi suçlayarak, “Benim kızım 1,5 ay boyunca acılar çekti, kanı döküldü. Ben bu terör örgütü gibi olan servisçiyi buradan kınıyorum. Ben kızımı savaşa göndermedim, okula gönderdim. Bu, o servisçilerin utancıdır. Bu acıya mahkum oldu çocuğum. Neden bu acıya mahkum oldu çocuğum. O servisçi hala burada, kınıyorum. Hala çocuklarını o servise verenleri de kınıyorum. Benim çocuğum ölümden döndü. Hala burada o servisçi” diye bağırdı.

  Kızının kurşunlandığı aracın önünde kriz geçirdi #2

  ARACA VURDU

  Okul müdürü ve veliler tarafından sakinleştirilmeye çalışılan Hülya G., o sırada okul dışında kızının vurulduğu servis aracını görünce, aracın yanına giderek bağırmaya başladı. Serviste görevli hostes S.D.’yi gören ve araçtan inmesini isteyen anne Hülya G., kendisini araca kapatan hostese ulaşamayınca önce aracı yumrukladı, ardından da elindeki alçı ve kızının formasını ‘Benim çocuğum bununla acı çekti’ diyerek yere vurmaya başladı.

  "KURŞUN YEDİ BENİM ÇOCUĞUM"

  Bir kez daha sinir krizi geçiren Hülya G., yerde kriz içinde ağlayıp, ‘Kurşun yedi benim çocuğum’ diye bağırırken, çevrede toplananlar tarafından sakinleştirilmeye çalışıldı. Bir kez daha Başbakan'a, ‘Terör okulda, okulun önünde serviste, yakalayın hepsini’ diye seslenen Hülya G., yerdeki çırpınışları sırasında ellerinden de yaralandı. Etraftakiler tarafından uzun süre sakinleştirilmeye çalışılan ve güçlükle servis aracının önünden uzaklaştırılan Hülya G., olay yerine çağrılan polis tarafından sakinleştirildi.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir