Petrol
109.82
-1.89%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
474.008
-1.88%
15ºC
İstanbul
Hafif yağmur 15 C

  Kocaeli'nde sürpriz evlilik teklifine temizlik cezası

  Sürpriz evlilik teklifi sonrasında "Evet" cevabı alan gencin eline süpürgeyi veren temizlikçi, konfetileri damat adayına temizletti.
  • Ajanslar
  • 06.07.2016 - 10:47
  Kocaeli'nde sürpriz evlilik teklifine temizlik cezası

  Kocaeli'nin İzmit ilçesinin en kalabalık yerlerinden biri olan Fethiye caddesinde bir genç, 5 yıldır birlikte olduğu kız arkadaşına yüzlerce kişinin arasında evlilik teklifi yaptı.

  EVET CEVABI ALDI

  Cadde ortasına astığı pankart önünde birlikte olduğu Şevkiye Terzi'nin önünde diz çökerek yaptığı tekliften "Evet" cevabı alan damat adayı Volkan Bal, teklif sonrası bir sürprizi de kendisi yaşadı.

  Kocaeli nde sürpriz evlilik teklifine temizlik cezası #1

  TEMİZLİK GÖREVLİSİ SÜPÜRGEYİ DAMAT ADAYININ ELİNE VERDİ

  Teklif sırasında patlatılarak yerlere dökülen konfetileri temizlemeye gelen belediye görevlisi Ayhan Poyraz, damat adayına ceza vererek kirlettiği yerleri temizletti. Temizlik görevlisinin elindeki süpürge ve küreği alan damat adayı Volkan Bal, aldığı "Evet" teklifi sonrası gelen cezanın kendisine ödül gibi geldiğini ifade etti.

  Kocaeli'nde sürpriz evlilik teklifine temizlik cezası VİDEO

  "O DA BEN DE İSTEDİĞİMİZİ ALDIK"

  Genç çifte şaka ile karışık ceza verdiğini söyleyen İzmit Belediyesi temizlik görevlisi Ayhan Poyraz, "Benim işim bu. Sokağı süpürmezsem amirlerim bana kızar. Bir şaka yaptım. O da istediğini aldı ben de istediğimi aldım. Allah tamamına erdirir inşallah" dedi.

  Kocaeli nde sürpriz evlilik teklifine temizlik cezası #2

  "5 YILDIR BİRLİKTEYİZ"

  Evlilik teklifi karşısında şaşırdığını dile getiren Şevkiye Terzi, "Mutluyum. Böyle bir teklif almak bana özel hissettirdi. Herkese nasip olmaz. 5 yıldır birlikteyiz. Daha önce birçok kez teklif etmesini söyledim ama pek oralı olmadı" diye konuştu.

  Teklif fikrinin oluşmasında annesinden yardım aldığını söyleyen Volkan Bal da, "Annemler bana gaz verince durum böyle oldu. Ailesinin ilişkimizden haberi var ama şu anki tekliften bilgileri yok. Ailesinin bilgisi yok ama verirler diye düşünüyorum" şeklinde konuştu.

  Öte yandan evlilik teklifi öncesinde cadde üzerinde toplanan meraklı kalabalık ise teklif anında alkışlarla genç çifte destek oldular. Yaşanan teklifi cep telefonları ile kayda alan kalabalık teklifin ardından çifte mutluluklar dileyerek dağıldılar.

  Kocaeli nde sürpriz evlilik teklifine temizlik cezası #3


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir