Petrol
110.03
0.74%
Euro
17.4831
-0.25%
Dolar
16.6871
-0.07%
Altın
969.44
-0.05%
Borsa
2405
0.14%
Bitcoin
340.532
0.73%
22ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 22 C

  Kocaeli'deki gizli kamera sapığı yakalandı

  Kadınlar tuvaletine gizli kamerayı koyan sapık, görüntüleri izlemediğini belirtti.
  • 27.03.2013 - 16:44
  Kocaeli'deki gizli kamera sapığı yakalandı

  Kocaeli deki gizli kamera sapığı yakalandı #1

  Kocaeli'de son günlerin en çok konuşulan konusu haline gelen Süleyman Demirel Kültür Merkezi'ndeki kadınlar tuvaletine yerleştirilen gizli kamera olayının faili Erol D. bugün yakalandı.

  ASAYİŞ ŞUBE TAKİP ETTİ

  İki gündür tüm medya kuruluşlarında da yer alan olay, tüm kentte büyük şok etkisi yaratırken, kamerayı yerleştirirken farkında olmadan kendi görüntüsünü de kaydetmesi sayesinde kimliği ortaya çıkan Erol D., bugün Asayiş Şube ekiplerinin takibi sonucu yakalanarak gözaltına alındı.

  HERKESİN PSİKOLOJİSİ BOZULDU

  Süleyman Demirel Kültür Merkezi'nde çalışanların yanı sıra buradaki Şehir Tiyatrosu oyuncularının, tiyatro öğrenimine gelen öğrencilerin ve velilerin yanı sıra Kültür Merkezi'ne gelip tuvaletleri kullanan herkesin psikolojisinin bozulmasına neden olduğu belirtilen Erol D.'nin ifadesi alınmaya devam ediliyor. Bu arada Erol D.'nin zaman zaman yanına gittiği Süleyman Demirel Kültür Merkezi'ndeki kafeteryayı işleten ve olayı duyunca büyük üzüntü yaşayan ağabeyi de kafeteryayı kapattı.

  "KAMERAYI GİZLEDİM, GÖRÜNTÜLERİ İZLEMEDİM"

  Gözaltına alınan 37 yaşındaki Erol D., Asayiş Sube Müdürlüğü'nde alınan ifadesinde kimsenin yüzüne bakamadığı için kaçtığını söyledi. Anahtarlık görünümündeki kamerayı çalıştıkları kafeteryaya girebilecek hırsızlara karşı aldığını, giydiği yeleğinin cebine bunu görünce, kadınlar tuvaletine gizlediğini söyledi. Erol D., gizlediği kamerayı bir daha almadığını, hiçbir görüntüyü izlemediğini öne sürdü.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir