Euro
10.155
0.37%
Dolar
8.6545
0.32%
Altın
493.58
0.27%
Borsa
1.393
0.53%
Bitcoin
366.933
-2.23%
20ºC
İstanbul
Bulutlu ve güneşli 20 C

  Köpek gibi eğittiği keçisi yanından hiç ayrılmıyor

  Bartın’da evcil bir köpek gibi yetiştirilen ‘Cansu’ isimli keçi, sahibinin peşinden hiç ayrılmıyor.
  • 07.09.2015 - 10:09
  Köpek gibi eğittiği keçisi yanından hiç ayrılmıyor

  Köpek gibi eğittiği keçisi yanından hiç ayrılmıyor #1

  Bartın’ın Hasankadı beldesinde yaşayan 55 yaşındaki Yaşar Çolak, 2 hafta önce kendisine hediye edilen keçisini bir köpek gibi eğitti. Çolak keçisini elma, fıstık, kek gibi yiyeceklerle besliyor.

  Çarşı pazarda, yolculuk esnasında arabaya binen ve dükkanlardan alışveriş yaparken bile peşinden ayrılmayan 1 yaşındaki keçisini çok sevdiğini dile getiren Yaşar Çolak, "Bu keçiyi bana yakın bir arkadaşım hediye etti. Arkadaşım hediye ettiği ilk günlerde ben bu keçiyi ip ile kontrol edemezdim, şimdi peşimden ayrılmıyor" dedi.

  Köpek gibi eğittiği keçisi yanından hiç ayrılmıyor #2

   

  "AYRILIK BİRAZ ZOR OLACAK"

  ‘Cansu’ ismini verdiği keçisini Kurban Bayramı’ndan sonra oğlunun düğününde keseceğini söyleyen Yaşar Çolak, "Hayvanlar, kendilerini sevenleri sever, ben de hayvanları çok sevdiğim için, onunla beraber geziyoruz tozuyoruz. Yanımdan hiç ayrılmıyor, ben nereye gidersem peşimden geliyor. Arabaya binerim arabaya biner, dükkana girerim dükkana girer, her tarafa benimle girip çıkar. Ben Cansu’yu nasip olursa bayramdan sonra benim oğlumun düğünü var o zaman kesmek istiyorum ama nasıl ayrılırız bilmiyorum. Ayrılık biraz zor olacak, çünkü ben ona çok alıştım, o da bana alıştı" diye konuştu.

  Köpek gibi eğittiği keçisi yanından hiç ayrılmıyor #3

  Köpek gibi eğittiği keçisi yanından hiç ayrılmıyor #4

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir