Petrol
84.66
2.17%
Euro
17.7996
0.37%
Dolar
18.4826
0.04%
Altın
973.21
1.06%
Borsa
3303
1.32%
Bitcoin
375.994
5.57%
22ºC
İstanbul
Çok bulutlu 22 C

  Küçükçekmece'de hostes otomobiliyle dereye uçtu

  Küçükçekmece'de otomobiliyle bariyerleri kırarak dereye düşen hostes, itfaiyenin operasyonuyla kurtarıldı.
  • 18.11.2014 - 16:37
  Küçükçekmece'de hostes otomobiliyle dereye uçtu

  Küçükçekmece de hostes otomobiliyle dereye uçtu #1

  Küçükçekmece İstasyon Mahallesi’nde saat 09.00 sıralarında meydana gelen kazada, Türk Hava Yolları’nda hostes olarak çalışan Fatma Begüm Ulugüler, kullandığı otomobille Büyüknakkaş Deresi üzerindeki köprüye girerken direksiyon hakimiyetini kaybetti.

  ARACINDAN DIŞARI FIRLADI

  Köprü korkuluklarına çarpan Ulugüler, otomobiliyle dereye düştü. Çok az miktarda su bulunan derede, betona çakılan Ulugüler, aracından dışarıya fırlayarak yaralandı. Genç kadına ilk müdahaleyi çevredeki şantiyelerde çalışan işçiler getirdikleri seyyar merdivenle dereye inerek yaptı.

  Küçükçekmece de hostes otomobiliyle dereye uçtu #2

  DEREYE İNMEYEN SAĞLIK EKİPLERİNE TEPKİ

  Olay yerine ilk olarak polis ekipleri gitti. Ardından gelen sağlık ekipleri müdahale etmek için itfaiyenin gelmesini bekleyeceklerini söyleyerek aşağıdakilere boyunluk attı. Sağlık görevlilerinin bu davranışı çevrede toplananlardan tepki gördü. Tepkiler üzerine sağlık görevlileri, merdiveni kullanarak dereye indi. Burada yaralı kadına boyunluk takan görevliler ilk tıbbi müdahaleyi yaptı. Bir süre sonra olay yerine ulaşan itfaiye ekibi, kadının dereden çıkarılması için çalışma başlattı.

  Küçükçekmece de hostes otomobiliyle dereye uçtu #3

  HASTANEYE KALDIRILDI

  İlk olarak kadının çıkarılacağı noktadaki demir korkuluklar kesildi. Daha sonra aşağıda sedyeye iple bağlanan yaralı kadın, görevlilerin yardımıyla yukarıya çıkarıldı. Ambulansla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınan hostes Fatma Begüm Ulugüler’in hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi. Polisin olay yerindeki incelemesini tamamlamasının ardından, deredeki otomobil vinç yardımıyla çıkarıldı.

  Küçükçekmece de hostes otomobiliyle dereye uçtu #4


  Görüş Bildir