Euro
10.3246
0.06%
Dolar
8.8159
-0.02%
Altın
496.33
0.03%
Borsa
1.392
0.51%
Bitcoin
380.994
-1.38%
18ºC
İstanbul
Açık 18 C

  Kurşun geçirmez muskayı test ederken horozu öldürdü

  İzmir’de kurşun geçirmez muska yaptığını iddia eden bir kişi, söylediklerini horoz üzerinde ispatlamak istedi ama sonuç hüsranla bitti
  • İHA
  • 15.01.2016 - 11:08
  Kurşun geçirmez muskayı test ederken horozu öldürdü

  İsrail’deki bir televizyon kanalında, koruyucu yeleğin denenmesi sırasında muhabir Eitam Lachover’in canlı yayında bıçakla yaralanmasının yankıları sürerken, farklı bir olay bu kez İzmir’in Karşıyaka ilçesinde yaşandı.

  Kentte yaşayan bir vatandaş, kendi yaptığı muskanın kime takılırsa, ateş edildiğinde zarar görmeyeceğini iddia etti.

  MUSKAYI AYAĞINA BAĞLAYIP KENDİNE ATEŞ EDECEKTİ

  Şahıs, önce muskayı ayağına bağlayıp av tüfeğiyle kendisine ateş edilmesini istedi. Sonra bundan vazgeçen adam, bir horoz yakalayarak ayağından bağladı. Horozun kafasından muskayı geçiren adam, daha sonrada kameralar karşısına geçerek, "Horoza bir şey olmayacak. Kurşun geçmeyecek" dedi. Öte yandan, yanındaki arkadaşı, tüfeği doldurarak hazırlıklarını yaptı.

  Kurşun geçirmez muskayı test ederken horozu öldürdü #1

  "GAZETECİLER UYARDI AMA"

  Olaya şahit olan gazeteciler adamı ikna etmeye çalıştı ama başarılı olamadı. Kameraların karşısına geçen adam, tüfeği daha sonra arkadaşına vererek ateşlemesini istedi. Şahsın arkadaşı, tüfeğin tetiğine basmasıyla saçmaların hedefi olan horoz paramparça oldu. Horozun öldüğüne inanamayan şahıs, "Ben bunun öteki şeyini takmayı unutmuşum. Mümkün değil, daha önce 10 sefer denedim bir şey olmadı" diyerek kendini savundu.

  Kurşun geçirmez muskayı test ederken horozu öldürdü #2

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir