Petrol
111.2
-0.31%
Euro
16.26
0.94%
Dolar
15.60
0.77%
Altın
917.48
-0.46%
Borsa
2418
-0.04%
Bitcoin
472.298
-1.03%
22ºC
İstanbul
Güneşli 22 C

  Mahalleye gelen tilki Adanalıları korkuttu

  Adana'da bir mahalleye gelen tilki korkuya neden olurken, çağrılan ekip de tilkiyi köz maşası ile yakalamak isteyince elinden kaçırdı.
  • 20.03.2016 - 10:57
  Mahalleye gelen tilki Adanalıları korkuttu

  Sabah saatlerinde Seyhan ilçesine bağlı Hanedan Mahallesi'nde vatandaşlar evlerinden dışarı çıktıklarında bir tilkiyle karşılaştı. Mahalle sakinleri tilkiyi önce köpek sandı ancak daha sonra tilki olduğunu anlayınca hemen telefona sarılıp ilgililere haber verdi.

  Mahalleye gelen tilki Adanalıları korkuttu #1

  TİLKİDEN KORKTULAR

  Vatandaşlar tilkiden korkarken tilki de onlardan korkup bir evin bahçesine girip saklandı. Vatandaşlar yetkililerin gelip tilkiyi alması için beklemeye başladı.

  Mahalleye gelen tilki Adanalıları korkuttu #2

  SABAH KAHVESİNİ İÇEREK İZLEDİ

  Bu arada, bir gencin sabah kahvesini içerek tilkiyi izlemesi dikkat çekti. Bir süre sonra ise Orman Bölge Müdürlüğü'nden yetkililer geldi. Bir karton kutu ile gelen yetkililer köz maşası ile tilkiyi tutup çıkarmak istedi. Ancak tilki görevlinin elinden kaçıp bahçe duvarına tırmanmak istedi. İlk atlayışta kaçamayan tilki daha sonra bir kez daha denedi. Bu sırada görevli tilkinin kuyruğundan tuttu ancak tilki duvarın üzerinden tel örgünün altından kaçtı.

  Mahalleye gelen tilki Adanalıları korkuttu #3

  TİLKİ KAÇTI

  Tilki bir süre sonra mahalle arasından kayıplara karıştı. Mahalle sakinleri ise sabah kalkıp dışarı çıktıklarında tilki ile karşı karşıya kaldıklarını çok korkup hemen görevlileri aradıklarını böyle bir şeyle ilk kez karşılaştıklarını söyledi.

  Mahalleye gelen tilki Adanalıları korkuttu #4


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir