Euro
11.1755
0.86%
Dolar
9.6078
1.13%
Altın
551.94
1.23%
Borsa
1.48
1.68%
Bitcoin
583.764
-2.45%
18ºC
İstanbul
Açık 18 C

  Marmaris'te İngiliz turist kaçırılıp ormana bırakıldı

  Marmaris'te kaçırıldığını iddia eden İngiliz turist, ormanlık alana bırakıldığını ancak hiçbir saldırıya uğramadığını anlattı.
  • Ajanslar
  • 10.06.2015 - 11:09
  Marmaris'te İngiliz turist kaçırılıp ormana bırakıldı

  Marmaris’e geçen 6 Haziran’da tatile gelen G.D.P., Siteler Mevkisi’ndeki bir otele yerleşti. Ertesi gün saat 09.00 sıralarında otelde kahvaltı sırasında bayılan G.D.P., otel görevlilerinin haber vermesi üzerine gelen ambulansla hastaneye kaldırıldı.

  Marmaris te İngiliz turist kaçırılıp ormana bırakıldı #1

  KAÇIRILIP ORMANLIK ALANA BIRAKILDI

  Tedavisinin ardından G.D.P., pazartesi günü otel görevlileriyle birlikte İngiltere’nin Marmaris Fahri Konsolosluğu’na götürüldü. G.D.P., buradaki yetkililere iddiaya göre 2’si Türk 3 kişi tarafından kaçırılıp, ormanlık alana götürüldüğünü anlattı.

  G.D.P. bu ifade üzerine fahri konsolosluk görevlileri tarafından, bir rehber ile Çarşı Polis Merkezi’ne götürüldü. Buradaki ifadesinde G.D.P., yaşadıklarını hatırlamakta zorluk çektiğini belirtip, "Hatırladığım tek şey tatile geldiğimin aynı gün akşamı Barlar Sokağı’na eğlenmeye gittiğim ve çıkış’ta 2’si Türk 3 kişi tarafından takip edildiğimi farkedip, kaçmam. Uyandığımda ormanlık alanda kendimi buldum. Üzerimde bulunan hiçbir eşyam çalınmamıştı. Cinsel bir saldırıya da uğramadım. Bazı yerlerimde hafif yaralanmalar vardı" diyerek, şikayetçi olmadı.

  İfadesini aldıktan sonra G.D.P., oteline döndü. Polis, G.D.P.’nin iddialarıyla ilgili soruşturmanın sürdüğünü bildirdi. G.D.P.’nin tatiline kaldığı yerden devam edip, 13 Haziran’da ülkesine döneceği öğrenildi.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir