Petrol
113.81
1.95%
Euro
17.525
0.26%
Dolar
16.8092
0.33%
Altın
977.81
0.18%
Borsa
2406
-1.55%
Bitcoin
332.882
1.61%
25ºC
İstanbul
Açık 25 C

  MHP'li İl Başkan Yardımcısı'nın cesedi denizde bulundu

  İzmir'in Güzelbahçe İlçesi'nde deniz kıyısında, MHP'li İl Başkan Yardımcısı Nurettin Tanrıverdi'nin cesedi bulundu
  • 17.02.2012 - 15:58
  MHP'li İl Başkan Yardımcısı'nın cesedi denizde bulundu

  MHP li İl Başkan Yardımcısı nın cesedi denizde bulundu #1

  Son zamanlarda maddi sıkıntı yaşadığı ve son olarak şantiyede toplantı yapıp çalışanlarına "İçimde sıkıntı var, hava alayım" diyerek ayrıldığı belirtilen Tanrıverdi'nin intihar ettiği ihtimali üzerinde duruluyor.

  Bugün saat 07.00 sıralarında, Güzelbahçe Limanı'ndaki balıkçıların kıyıda ceset gördüğü ihbarı üzerine polis bölgeye gitti. Olay yerini güvenlik şeridine alan polisin incelemesinde, cesedin 56 yaşındaki Nurettin Tanrıverdi'ye ait olduğu belirlerdi. MHP İl Başkan Yardımcısı olan, 2007 seçimlerinde milletvekili aday adayı da olan Tanrıverdi'nin, İzmir'in Menderes İlçesi'nde galvaniz fabrikası bulunduğu ve inşaat işleri de yaptığı öğrenildi.

  MADDİ SIKINTI YAŞIYORDU

  Nurettin Tanrıverdi'nin cesedi, nöbetci savcının incelemesinin ardından İzmir Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Tanrıverdi'nin oğulları Sertunç Tanrıverdi ile Göktuğ Tanrıverdi, olayı haber aldıktan sonra gittikleri Adli Tıp Kurumu'nda babalarının cesedini teşhis etti. Polisin yaptığı araştırmada, son olarak dün akşam saatlerinde Seferihisar ilçesindeki şantiyede çalışanlarıyla toplantı yapan Nurettin Tanrıverdi'nin, "İçimde sıkıntı var, hava alayım" diyerek ayrıldığı ve bir daha da kendisinden haber alınamadığı tespit edildi. Eve gelmemesi üzerine yakınlarının polise başvurduğu, trafik kazasına karışıp karışmadığını öğrenmeye çalıştığı anlaşıldı.

  Son zamanlarda maddi sıkıntı yaşadığı ileri sürülen Tanrıverdi'nin intihar ettiği ihtimali üzerinde duran polisin, kayıp olan otomobil ve cep telefonunu bulmak, olayı aydınlatmak için soruşturmasının devam ettiği bildirildi.

  İL BAŞKANI GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

  Nurettin Tanrıverdi'nin cesedinin bulunduğu haberini alan MHP İzmir İl Başkanı Necat Karataş, yöneticilerle İzmir Adli Tıp Kurumu'na geldi. Burada Tanrıverdi'nin oğluyla görüşen ve gözyaşlarına hakim olamayan Karataş, arkadaşlarının ölümüyle büyük şok yaşadıklarını dile getirdi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir