Petrol
112.38
-1.25%
Euro
17.3492
-1.16%
Dolar
16.607
-0.45%
Altın
970.77
-0.55%
Borsa
2402
-3.55%
Bitcoin
338.109
-1.27%
27ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 27 C

  Nonoş sözü boşanma davası açtırdı

  Eşinin iktidarsızla suçlayıp "Çocuk bile yapamıyorsun nonoş" dediğini öne süren koca, boşanma davası açtı.
  • Detay Haber
  • 18.11.2016 - 09:27
  Nonoş sözü boşanma davası açtırdı

  Nonoş sözü boşanma davası açtırdı #1

  F.B. ile R.B. 9 yıl önce İstanbul'da evlendi. Tıbbi sorunları olan R.B. düşük yaptı ve tarafların çocuk yapma girişimleri her defasında sonuçsuz kaldı. Çocukları olmadığı için evlilikleri yıpranan çift bir süre sonra da ekonomik sıkıntılar yaşamaya başladı.

  "ÇOCUK BİLE YAPAMIYORSUN NONOŞ"

  Sabah'ın haberine göre, eşinin işlerinin bozulmasını hazmedemeyen R.B., sürekli sorun çıkarmaya başladı. R.B., çocuk sahibi olamamanın faturasını kocasına kesti. Hatta eşine, "Sen adam mısın? Çocuk bile yapamıyorsun nonoş. Sen erkek değilsin" diyerek onur kırıcı sözler söyledi. Ekonomik sorunlar için ise, "10 yılda bir halt edemedin, bir işi beceremiyorsun" sözlerini sarfetti. Bununla da kalmayıp yatak odası sırlarını kayınvalidesiyle paylaşıp eşinin iktidarsız olduğunu ifade etti.

  KÜÇÜK DÜRÜŞÜRÜLEN KOCA BOŞANMA DAVASI AÇTI

  Karısı tarafından küçük düşürüldüğünü belirten F.B., gururu kırıldığı gerekçesiyle yataklarını ayırdığı eşini bırakıp bir arkadaşında kalmaya başladı. İstanbul Aile Mahkemesi'nde boşanma davası açan F.B. gururunun incindiğini ifade ederek, tazminat ve nafaka ödeme gücünün olmadığını belirtti ve boşanmalarına karar verilmesini istedi. R.B. ise iddiaların asılsız olduğunu ve eşinin başka bir kadınla ilişkisi olduğu için boşanmak istediğini öne sürdü.

  Nonoş sözü boşanma davası açtırdı #2


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir