Euro
15.2433
-0.29%
Dolar
13.6139
0.18%
Altın
792.2940
-0.29%
Borsa
1967
0.81%
Bitcoin
501.552
-3.19%
3ºC
İstanbul
Bulutlu 3 C
  Nur Yerlitaş'tan Erdoğan itirafı

  Nur Yerlitaş'tan Erdoğan itirafı

  Ünlü modacı Nur Yerlitaş, Armağan Çağlayan'a verdiği röportajda, "Erdoğan hayranıyım. Mitinge gidip destekledim. Bu yüzden yolda suratıma tükürdüler" dedi.
  • 23.11.2014 - 10:31

  Nur Yerlitaş tan Erdoğan itirafı #1

  Capsleriyle dillerden düşmeyen aynı zamanda sezonun en çok konuşulan programlarından 'Bu Tarz Benim' yarışmasının jüri üyelerinden olan ünlü modacı Nur Yerlitaş, Armağan Çağlayan'la röportaj gerçekleştirdi.

  Yerlitaş "Ben Recep Tayyip Erdoğan’ın bir kere hayranıyım lider olarak. Liderlik vasfına hayranım. Bir kere güzel bir aile... Bu yüzden de tarafım ve mitingine gidip destekledim. Yolda bu yüzden suratıma tükürdüler" dedi.

  "ERDOĞAN HAYRANIYIM VE HİÇ PİŞMAN DEĞİLİM"

  -Sen cumhurbaşkanılığı seçimleri sırasında Erdoğan’ın mitingine gittiğin ve bunu sosyal medyada paylaştığın ve pankart tuttuğun için çok eleştirildin. Bunu yaptın ve dedin ki: 'Hiç pişman değilim ve yine olsa yine yaparım.' Şu an da yapar mısın mesela?
  Yine yaparım. Bana ihtiyaçları olsun yine giderim orada nöbet tutarım. Çünkü ben bir taraftayım ama öbür tarafa da saygısızlığım yok. Mesela Fenerbahçeliyim ama Galatasaray’a da lanet yağdırmam. Hak ettiği zaman aferin derim ama Fenerbahçeliyim. Ben de Recep Tayyip Erdoğan’ın bir kere hayranıyım lider olarak. Liderlik vasfına hayranım. Bir kere güzel bir aile... Çok şeyler yazdılar, çizdiler menfaat dediler. Menfaate gelince de Halep orada arşın burada. Benim bulunduğum konumumda onlardan isteyebileceğim hiçbir şey yok! Kime ne! Çünkü ben onları tutarken, ben onları alkışlarken diğer taraflara hiçbir saygısızlığım, hiçbir hakaretim yok. Sadece bu benim durduğum yer. Ben elimi taşın altına koymayı çok seviyorum. Ben zoru seviyorum. Seviyorum ve seveceğim de.

  "SURATIMA TÜKÜRDÜLER"

  -Bu Cumhurbaşkanlığı mitingine gittikten sonra abuk sabuk yolda laf eden, tepki gösteren insan oldu mu?
  Tabi oldu. Suratıma tüküren bile oldu.

  "ONLAR TÜKÜRDÜ BEN ÖPÜCÜK ATTIM"

  -Nerede tükürdüler senin yüzüne peki?
  Beşiktaş’ta. Ben arabadaydım onlar yürüyordu. Ben de öpücük gönderdim onlara.

  Nur Yerlitaş'tan Metallica performansı İZLE

  Nur Yerlitaş'tan İtirazım Var performansı İZLE


  Görüş Bildir