Petrol
110.88
-0.03%
Euro
17.0301
-0.03%
Dolar
15.9362
0.07%
Altın
949.43
0.07%
Borsa
2381
0.36%
Bitcoin
471.158
-3.04%
15ºC
İstanbul
Çok bulutlu 15 C

  Oğlu bonzaiden ölen acılı babaya silahlı saldırı

  Geçtiğimiz hafta bonzaiden hayatını kaybeden gencin babası, şikayetinden vazgeçmesini istediği kişiler tarafından silahlı saldırıya uğradı.
  • 12.08.2014 - 17:17
  Oğlu bonzaiden ölen acılı babaya silahlı saldırı

  bonzai

  Dün 18:00 sıralarında Kartal Topselvi Mahallesi'nde meydana gelen olayda, geçtiğimiz hafta arkadaşının evinde Bonzai içtikten sonra yaşamının yitiren Sefa Bayburtluoğlu'nun (18) kardeşi ve yeğeni evlerinin önünde tekme-tokatlı saldırıya uğradı.

  BABA SİLAHLI SALDIRIDA HAYATINI KAYBETTİ

  Oğlu ve yeğenini saldırıya uğradığını gören baba Yusuf Bayburtluoğlu da aşağı indi. Baba, evinin önünde silahlı saldırıya uğradı. Pompalı tüfekle yapılan saldırı sırasında tüfeğin tutukluluk yapması üzerine fişekler yere düştü. Bunun üzerine saldırganlar bir araca binerek kaçtılar.

  "EVİMİZİN ÖNÜNDE SİLAH DOĞRULTTULAR BİZE"

  Oğluna uyuşturucu madde temin edenler hakkında şikayet de bulunan baba Bayburtlu, "Evimizin önünde silah doğrulttular bize. Çete bunlar davaları geri alalım diye bize baskı yapmaya gözdağı vermeye çalışıyorlar. Bunlar araçta 5 kişiydiler. Evin önüne gelerek bizzat silahı bana doğrulttular. Şikayetçi olmaya karakola geldim. Yargıdan bunlara ceza bekliyorum. Bunlar operasyonda alınıp bırakılan kişiler. Bunlara ceza neden verilmiyor. Vatandaşı birbiriyle karşı karşıya getirmeye çalışıyorlar. Bu kişiler büyük ihtimalle satan kişiler. Satan kişi olmasa bizimle ne alakası var bu kişilerin.

  "OĞLUMU YENİ TOPRAĞA VERDİM"

  Bunlar mahallede sürekli satış yapıyor. Bunları herkes biliyor. Eğer bunun üzerine düşülürse bu çökertilebilir. Şu anda çete olmuşlar. Eğer benim evimde bana silah doğrultabilecek kadar cesareti varsa çete olmuşlar. Yargının burada çok büyük zaafı var. Milletvekillerinin hızlı bir şekilde, burada suçu var. Biran önce karar almaları lazım. Gençlik gidiyor elden. Zaten acımız bize yeter, yeterince acımız var. Oğlumu yeni toprağa verdim. Yapılan operasyonun boş olduğu görülmüştür. Kimse ceza almadan çıkmıştır. Elini kolunu sallayarak ve hala satışa devam ediyorlar. Şahıslar ateş edemedi bana" diye konuştu.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir