Petrol
95.78
-0.84%
Euro
18.1561
-0.57%
Dolar
18.0854
0.04%
Altın
1.016
-0.51%
Borsa
302
0.00%
Bitcoin
384.523
-9.52%
24ºC
İstanbul
Açık 24 C
  Oğlumuzu PKK kaçırdı diyen aile BDP'lilere öfkeli - İzle

  Oğlumuzu PKK kaçırdı diyen aile BDP'lilere öfkeli - İzle

  Oğullarının PKK tarafından kaçırıldığını iddia eden Böçkün ailesinin, Yenişehir ilçesinde bulunan Fiskaya semtinde 6 gün önce başlattıkları oturma eylemi devam ediyor.
  • 30.04.2014 - 07:10

  Oğlumuzu PKK kaçırdı diyen aile BDP lilere öfkeli - İzle #1

  Diyarbakır'da, oğulları 15 yaşındaki Mehmet Sinan Böçküm'ün terör örgütü PKK tarafından kaçırıldığını öne sürerek oturma eylemi başlatan aile, çocuklarının kurtarılması için Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Öcalan'dan yardım istedi.

  Çocukları bulunana kadar oturma eylemlerini sürdüreceklerini anlatan baba Erol Böçkün, BDP Eşbaşkanı Selahattin Demirtaş'ın "Çocuklar kaçırılmadı, kendi istekleriyle dağa gittiler" açıklamasına da sert tepki gösterdi. 

  Oğlumuzu PKK kaçırdı diyen aile BDP'lilere öfkeli İZLE    

  BDP'LİLER AİLEYİ ZİYARET ETMEDİ

  Demirtaş'ı suçlayan baba Böçkün, oğlunun bulunmasını istedi. 6 gündür düzenledikleri oturma eylemine çok sayıda kişinin destek ziyaretinde bulunduğu aktaran baba Böçkün, BDP'lilerin kendilerini ziyaret etmediğini ifade etti.

  Oğlumuzu PKK kaçırdı diyen aile BDP lilere öfkeli - İzle #2

  "DEMİRTAŞ KİMİ KANDIRIYOR"

  Baba Böçkün, "Selahattin Demirtaş kimi kandırıyor. Yalancısın, ben çocuğumu istiyorum, bana çocuğumu getirin. Onu getireceksiniz. Belediye çocuğumu nasıl o tertiplenen etkinliğe götürmüşse öyle getirecek. Mahallemizde 5 yaşındaki çocuk camiye giderek, oğlumun gelmesi için dua ediyor" dedi.

  ACILI ANNE YARDIM İSTEDİ

   Anne Aysel Böçkün ise, "Sinan'ın iki  köpeği var. O gittiğinden beri köpekler  artık havlamıyor. Gültan Kışanak ve  Zübeyde Zümrüt hakkında davacıyım.  Onlar benim oğlumu götürdü. Ben oğlumu istiyorum. Onsuz yaşayamam.

  Oğlumuzu PKK kaçırdı diyen aile BDP lilere öfkeli - İzle #3

  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Abdullah Öcalan'dan oğlumun bulunmasını istiyorum.. Bİr yandan savaş var, bir yandan barış var diyorlar. Madem barış var, oğlumu neden götürdüler.." diyerek acısını dile getirdi. Acılı aile ayrıca, çocukları gelene kadar oturma eylemini sürdüreceklerini dile getirdi.

  PKK'LILARA TESLİM EDİLDİLER 

  15 yaşındaki Mehmet Sinan Böçküm, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ile MEGAM-DER ismindeki bir dernek tarafından piknik yapma bahanesiyle Diyarbakır’ın Lice ilçesine götürülerek PKK’lılara teslim edilen 25 çocuk arasında yer alıyor.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir