Euro
10.7467
0.69%
Dolar
9.2611
0.91%
Altın
526.09
-0.78%
Borsa
1.41
-0.16%
Bitcoin
559.063
-2.33%
16ºC
İstanbul
Hafif yağmur 16 C

  İstanbul'da oğlunun yediği trafik cezasıyla sinir krizi geçirdi

  Esenyurt’ta bir baba, oğlunun yediği bin 800 TL trafik cezasından dolayı önce oğluyla kavga edip arabasının camlarını indirdi daha sonra sinir krizi geçirdi.
  • İHA
  • 20.06.2019 - 09:04
  • Güncelleme : 20.06.2019 - 10:00
  İstanbul'da oğlunun yediği trafik cezasıyla sinir krizi geçirdi

  İstanbul Esenyurt Örnek mahallesi 1389 sokakta, Haydar O. isimli baba, evde oturduğu sırada oğluna ait araca yazılmış trafik cezası tebligatının eve gelmesiyle küplere bindi.

  BABA-OĞUL BİRBİRİNE GİRDİ

  Telefon ile oğlu Hakan O.'yu arayan baba oğluna hemen eve gelmesini söyledi. Bir turizm acentasında şoför olarak görev yapan Hakan O. durumu anlamak için işten erken çıkarak eve geldi. Oğlunun eve gelmesiyle birlikte baba Haydar O. oğlu Hakan O.’ya hakaret etmeye başladı. Bin 800 TL trafik cezasını nasıl ödeyeceklerinin hesabını soran baba ile oğul arasında sözlü tartışma çıktı. Daha sonra sözlü tartışma kavgaya dönüştü, baba ve oğul birbirine girdi.

  Oğlunun yediği trafik cezasıyla sinir krizi geçirdi VİDEO

  DEMİR SOPAYLA ARABANIN CAMLARINI İNDİRDİ

  Sinirle evi terk eden Hakan O., şirketin aracına binerek mahalleden uzaklaştı ancak babanın öfkesi dinmemişti. Eline metal sopa alan öfkeli baba aşağıya inerek oğluna ait olan araca zarar vermeye başladı. Önce kaportasına vuran baba daha sonra aracın tüm camlarını tuzla buz etti.

  KENDİNİ YERLERE ATTI

  Bununla da kalmayan baba, öfkesine hakim olamayarak mahallenin ortasında sinir krizi geçirip kendini yerden yere attı. Olayı gören komşular önce baba Haydar O.'ya müdahale ettiler daha sonra sağlık ve polis ekiplerine haber verdiler.

  "BABAM SİNİR HASTASI"

  Olayı haber alıp eve gelen Hakan O. ise gördükleri karşısında şoke oldu. Babasının sinir hastası olduğunu belirten Hakan O, "Babam ile eve gelen bin 800 TL’lik trafik cezası yüzünden tartıştık. Bende evi terk ettim. Benim gitmemle beraber eline sopa alarak aşağıya inip arabaya zarar vermiş. Daha sonrada sinir krizi geçirmiş" diye konuştu.

  İstanbul da oğlunun yediği trafik cezasıyla sinir krizi geçirdi #1

  BABANIN YAPTIKLARI GÜVENLİK KAMERASINDA

  Oğlunun yediği bin 800 TL’lik trafik cezasına sinirlenen ve sinir krizi geçirip mahalleyi birbirine katan baba Haydar O.’nun o anları güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

  İstanbul da oğlunun yediği trafik cezasıyla sinir krizi geçirdi #2

  İstanbul da oğlunun yediği trafik cezasıyla sinir krizi geçirdi #3

  İstanbul da oğlunun yediği trafik cezasıyla sinir krizi geçirdi #4

  İstanbul da oğlunun yediği trafik cezasıyla sinir krizi geçirdi #5


  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir