Petrol
111.48
2.25%
Euro
17.4789
-0.28%
Dolar
16.7545
0.34%
Altın
974.66
0.49%
Borsa
2444
0.00%
Bitcoin
325.173
-0.04%
27ºC
İstanbul
Güneşli 27 C

  Düzce'de öğretmen, 2 yaşındaki çocuğa tokat attı

  Özel kreşte görevli Yeliz Keskinli, yere oturttuğu erkek çocuğuna defalarca tokat attı. Gözaltına alınan Keskinli, sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
  • DHA
  • 05.02.2020 - 13:07
  Düzce'de öğretmen, 2 yaşındaki çocuğa tokat attı

  Düzce'nin Karahacımusa Mahallesi'nde Selçuk T., oğlu E.T.'yi getirdiği kreşte, ilk günü olduğu için kendisi de kaldı. Salonda oturan Selçuk T., oyun alanına giden oğlunu güvenlik kamerasından izlemeye başladı.

  KREŞ GÖREVLİSİ 2 YAŞINDAKİ MİNİĞE TOKAT ATTI

  Bu sırada Selçuk T., oyun parkurundan çıkan çocuğuna, öğretmeni Yeliz Keskinli'nin kucakladıktan sonra yere oturtup defalarca tokat attığını gördü.

  Düzce de öğretmen, 2 yaşındaki çocuğa tokat attı #1

  BABA OLAYA MÜDAHALE ETTİ

  Görüntüler karşısında şoke olan baba Selçuk T., içeri girip oğlunu kucağına alarak, öğretmene tepki gösterdi. Eşinin haber vermesiyle kreşe gelerek, güvenlik kamerası görüntülerini izleyen Tuba T. de gözyaşlarına hakim olamadı.

  Düzce'de öğretmen, 2 yaşındaki çocuğa tokat attı VİDEO

  Düzce de öğretmen, 2 yaşındaki çocuğa tokat attı #2

  DAHA ÖNCE DE ÖĞRENCİ DÖVÜP, UZAKLAŞTIRMA ALMIŞ

  Selçuk T. ve eşi Tuba T., karakola giderek Yeliz Keskinli hakkında şikayette bulundu. Keskinli'nin, daha önce de öğrenci dövdüğü gerekçesiyle görevinden uzaklaştırıldığı öğrenildi.

  Düzce de öğretmen, 2 yaşındaki çocuğa tokat attı #3

  TUTUKLANDI

  Şikayet üzerine gözaltına alınan Keskinli, sorgusunun ardından adliyeye sevk edilerek, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

  Düzce de öğretmen, 2 yaşındaki çocuğa tokat attı #4

  VALİLİK SORUŞTURMA BAŞLATTI

  Düzce Valiliği ise Yeliz Keskinli'nin çalışma izninin iptali için çalışma başlatıldığını bildirerek, "Özel bir kreşte meydana gelen, küçük çocuğun darbedilmesi haberleri ile ilgili olarak ilimizde faaliyet gösteren özel kreş ve gündüz bakımevinde, 4 Şubat tarihinde meydana gelen, oryantasyon sürecinde, kreşte eğitim gören küçük çocuğun grup sorumlusu olarak görev yapan personel tarafından darp edilmesi hadisesi sonrasında, olayda bahsi geçen personelin çalışma olurunun iptali için gerekli işlemler başlatılmıştır. Ayrıca, yaşanan olayda kuruluşun idari sorumluluğunun bulunup bulunmadığının tespiti için soruşturma başlatılmıştır. Konu adli mercilere intikal etmiş olup, süreç valiliğimizce hassasiyetle takip edilmektedir." dedi.

  Düzce de öğretmen, 2 yaşındaki çocuğa tokat attı #5

  KREŞ SAHİBİ: OLAY ÖRTBAS EDİLMEDİ

  Kreşin sahibi Niyazi Bakan, yaşanan olayla ilgili veliye bilgi verildiğini, olayın adli makamlara bildirildiğini söylerek, “Olay, 4 Şubat tarihinde, kameralarla görüntü kaydedilen ortak alanda gerçekleşmiş olup, anında kurum yönetimince müdahale edilmiş, çocuk korumaya alınarak, veliye gereken destek verilmiş, ivedilikle ilgili idari, kolluk ve adli makamlara bildirilmiştir. Bunun üzerine konuyla ilgili idari ve adli işlem süreci başlatılmıştır. Kurum olarak her zaman şeffaflık ve çocuğa faydalılık ilkesini prensip edindiğimizden, olay örtbas edilmemiş bizzat tarafımızdan gerekli müdahaleler yapılmıştır. Tüm çocuklarımız bizim için çok değerlidir ve bize emanettir. Bu sorumluluk bilinciyle hareket etmekte ve sorumluluğumuzun gereğini yerine getirme bilincindeyiz.” dedi.

  Düzce de öğretmen, 2 yaşındaki çocuğa tokat attı #6


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir