Euro
10.0638
-0.73%
Dolar
8.4552
-1.09%
Altın
497.82
0.21%
Borsa
1.392
2.27%
Bitcoin
336.569
-1.80%
31ºC
İstanbul
Güneşli 31 C

  Okmeydanı'nda halk otobüsüne molotof atma anı kamerada İZLE

  Okmeydanı'nda terör örgütü yandaşları halk otobüsüne molotof ve taşlarla saldırdı. Otobüsün içinde yaşanan dehşet anları güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.
  • 19.08.2014 - 13:33
  Okmeydanı'nda halk otobüsüne molotof atma anı kamerada İZLE

  Okmeydanı nda halk otobüsüne molotof atma anı kamerada İZLE #1

  Okmeydanı’nda yola barikat kuran terör örgütü yandaşları eylem yaptı. Bu sırada Taksim-Kulaksız seferini yapan “54 K” kodlu halk otobüsünden inen bir yolcu, yoldaki barikata müdahale etti. Ardından yeniden otobüse binen yolcu, açık olan kapıdan göstericilere müdahale etmeye devam etti. Otobüse molotofkokteyli atmak isteyen yasadışı göstericilere karşı koymaya çalışan yolcu, uzun bir uğraş verdi.

  Okmeydanı'nda halk otobüsüne molotof atma anı kamerada İZLE

  TAŞ, MOLOTOF, TEKMELERLE OTOBÜSE SALDIRDILAR

  Yaşanan tüm bu anlar otobüsün güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. İçinde bebekli kadınların da olduğu otobüste faciadan dönüldüğü gözlenirken, görüntülerin devamında göstericilerin otobüse taşla saldırmaya devam ettikleri görülüyor. Büyük panik yaşayan yolcular ise yere eğilerek saldırıdan korunmaya çalışıyor. Öte yandan, Taksim-Kulaksız seferini yapan halk otobüsünün şoförünün serinkanlı davranışı ile bölgeden uzaklaşması, olası bir faciayı da önlemiş oldu.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir