Petrol
76.5
0.00%
Euro
19.6849
-0.01%
Dolar
18.6459
0.04%
Altın
1.073
0.11%
Borsa
4856
0.60%
Bitcoin
325.090
1.93%
12ºC
İstanbul
Hafif yağmur 12 C

  Okulun klima kumandasına dünya turu yaptırdı

  Muğla'nın Fethiye ilçesinde öğretmenin sınıf dışına çıkarılmasını istemediği klima kumandasına kız öğrenci dünya turu attırdı.
  • DHA
  • 20.06.2016 - 11:50
  Okulun klima kumandasına dünya turu yaptırdı

  Fethiye'nin Tuzla Mahallesi'nde bir dershanede eğitim gören ve adını açıklamak istemeyen kız öğrenci, dershane öğretmeninin bulamayınca sinirlendiği ve sınıfın dışına çıkarılmasını istemediği klima kumandasını, dünya turuna çıkardı.

  '102 Nolu' sınıfa ait kumanda için Instagram hesabı açan öğrenci, gittiği ülkelerde kumandanın fotoğrafını çekip sayfada paylaştı.

  102 NOLU SINIFIN KUMANDASI

  Öğrenciyle birlikte ABD, Brezilya, İspanya, Almanya ve Dubai'yi dolaşan kumandanın Instagram hesabında, "102 nolu sınıfın kumandası. Sınıftan çıkmam yasaktı. Şimdi ise dünyayı turluyorum" ifadeleri yer aldı. Yaklaşık 9 bin takipçisi bulunan klima kumandası geçen ocak ayından bu yana dünyayı dolaşırken, klimanın ait olduğu dershane ise geçen şubat ayında kapatıldı.

  Okulun klima kumandasına dünya turu yaptırdı #1

  KİMLİĞİNİ AÇIKLAMAK İSTEMEDİ

  Klima kumandasını dünya turuna çıkaran ve son olarak ABD'de kumandanın fotoğraflarını çeken kız, DHA muhabirinin sorularına 'klimakumandasi' adlı Instagram hesabından yanıt verdi. Adını açıklamak istemeyen kız, üniversiteye hazırlandığını belirtirken klima kumandasını seyahat amaçlı çıktığı dünya turunda yanında götürdüğünü söyledi. Tepkilere sevindiğini ve amacının insanları güldürüp mutlu etmek olduğunu aktaran genç kız, bu amaca ulaştığı için çok mutlu olduğunu kaydetti. Kumandanın sınıftan çıkmasına izin vermeyen öğretmeniyle henüz hiç doğrudan iletişim kurmadığını vurgulayan kız, "Öğretmenlerimin konudan haberi varmış. Hatta çok sevinmişler. Ben de tepkilere çok seviniyorum" dediOkulun klima kumandasına dünya turu yaptırdı #2

  'BUNDAN BÖYLE KUMANDAYI TEK EL GEZDİRMEYECEK'

  Klima kumandasının dünya turuna devam edeceğini vurgulayan kız, "Bundan sonra kumandayı nice ülkeler bekliyor. Ben Fethiye'ye döneceğim ancak klima kumandası seyahatine devam edecek. Aslında biz tek kişi de değiliz. Bundan böyle kumandayı tek el gezdirmeyecek" diye konuştu.

  Okulun klima kumandasına dünya turu yaptırdı #3

  Okulun klima kumandasına dünya turu yaptırdı #4

  Okulun klima kumandasına dünya turu yaptırdı #5

  Okulun klima kumandasına dünya turu yaptırdı #6

  Okulun klima kumandasına dünya turu yaptırdı #7

  Okulun klima kumandasına dünya turu yaptırdı #8

  Okulun klima kumandasına dünya turu yaptırdı #9

  Okulun klima kumandasına dünya turu yaptırdı #10


  Görüş Bildir