Petrol
83.91
-1.68%
Euro
19.4066
-0.04%
Dolar
18.6336
0.02%
Altın
1.051
-0.01%
Borsa
4874
0.33%
Bitcoin
315.065
-0.24%
8ºC
İstanbul
Bulutlu 8 C

  Ahırına girmek isteyen 4 yılanı öldürüp poz verdi

  Isparta'da yaşayan Ahmet Turan isimli vatandaş, ahırına girmeye çalışan 4 yılanı öldürdü. Turan, yılanlarla poz vermeyi de unutmadı.
  • DHA
  • 21.06.2016 - 14:30
  Ahırına girmek isteyen 4 yılanı öldürüp poz verdi

  Isparta'da yaşayan Ahmet Turan, dün öğle saatlerinde evin bahçesinde 4 yılan olduğunu fark etti. Boyları 1- 2 metre arasında değişen farklı türlerdeki yılanların ahıra girmeye çalışması üzerine Ahmet Turan, demir bir el aletiyle yılanları öldürdü.

  ÖLDÜRDÜĞÜ YILANLARLA POZ VERDİ

  Ölü yılanları evinin merdivenine sıralayan Ahmet Turan, fotoğraf çekerek sosyal medyadaki kişisel hesabından paylaştı. Fotoğrafa, 'Ramazan ayı bereketi. Evimizin etrafındaki yılanları Allah'ın yardımı ile etkisiz hale getirdik' notunu düşen Turan'a bazı doğaseverler tepki gösterdi.

  'ZARAR VERİRLERSE SORUMLUSU KİM OLACAK'

  Konuya ilişkin açıklama yapan Turan, şunları söyledi; "Yılanlar bu balyaların altına yuva yapmış. Eşim birkaç kez buradan ahıra girdiklerini görmüş, bana söylemişti. Çürümeye yüz tutmuş olan saman balyalarını yenilerine yer açmak için kaldıralım dedik. 4 yılan birden ortaya çıkarak ahıra yöneldi. Hayvanlara zarar verir endişesi ile etkisiz hale getirmek zorunda kaldık. Benim gibi yılan öldüren bir şahsa ceza kesildiğini sonradan öğrendim. Yetkililere bilgi verilmesi gerektiği söyleniyor ama, biz gerekli mercilere ulaşıp oradan bir yetkili gelinceye kadar o yılanları nasıl muhafaza edeceğiz bunu kimse belirtmemiş. O esnada ya zarar verirlerse sorumlusu kim olacak?

  Ahırına girmek isteyen 4 yılanı öldürüp poz verdi #1


  Görüş Bildir