Euro
11.1733
0.84%
Dolar
9.5952
1%
Altın
557.04
2.17%
Borsa
1.472
1.14%
Bitcoin
604.994
-1.31%
18ºC
İstanbul
Güneşli 18 C

  Öldürülen İhya Der Başkanı'nın eşi: Katil Demirtaş’tır

  Diyarbakır'daki saldırıda öldürülen Yeni İhya Der Başkanı Aytaç Baran'ın eşi Gülşen Baran ilk kez konuştu.
  • Ajanslar
  • 14.06.2015 - 03:01
  Öldürülen İhya Der Başkanı'nın eşi: Katil Demirtaş’tır

  Öldürülen İhya Der Başkanı nın eşi: Katil Demirtaş’tır #1

  Bir TV programına telefonla bağlanan, Yeni İhya Der Başkanı ve Hüda Par üyesi Aytaç Baran'ın eşi Gülşen Baran ilk kez Diyarbakır’daki saldırı hakkında konuştu: Bu suikasti 20 kişinin koordine ettiğini biliyoruz. Bir çoğu sokak başlarını tutmuşlar. Hepsinin elinde keleşler varmış. Kamera kayıtları var. Neden bunları paylaşmıyorlar? Bu olayı yapanlar tanınan kişilerdir.

  "DEMİRTAŞ'IN ADAMLARI YAPTI"

  "Benim eşimin katili Selahattin Demirtaş'tır. Bunu yapan onun adamlarıdır. Bunu herkesin böyle bilmesini istiyorum. Eşim şehit edilen Yasin Börü'nün hocasıydı. İnşallah bende şehidin çocuklarını birer Yasin birer Aytaç olarak yetiştireceğim. 
  Dindarların kanını döktüler "

  "Eşim bu zamana kadar kimseyi incitmedi çok şefkatliydi. HDP'liler bu seçim zaferini dindar Kürt halkının kanını dökerek kutladılar. Bir kanda benim eşimin kanı oldu. Seçimden sonra da HDP'lilerin ilk icraatı da bu oldu. "

  Öldürülen İhya Der Başkanı nın eşi: Katil Demirtaş’tır #2

  "PERİŞAN OLSUNLAR"

  Benim annem Kur’an hocasıydı.  Annemin öğrencilerinden biri de Selahattin Demirtaş’ın annesidir. Bütün şehitlerin ve çocuklarımın boynunu büken zalimleri Rabbim inşallah perişan etsin.

  "ÖLÜ SAYISI 4'E YÜKSELDİ"

  Diyarbakır'da geçen 5 Haziran Cuma günü yapılan HDP mitingine yönelik bombalı saldırıda ölenlerin sayısı 4'e yükseldi. Durumu ağır olan 65 yaşındaki Ali Türkman da dün tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir