Petrol
103.75
0.95%
Euro
17.588
0.69%
Dolar
17.2463
1.61%
Altın
976.12
1.38%
Borsa
2382
0.00%
Bitcoin
346.406
2.97%
24ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 24 C

  Ortağına kızıp arabasını uçurumdan attı

  Marmaris'te yaşayan Volkan Dimişgi, ortağı ve alacaklılarına kızınca yaklaşık 60 bin lira değerindeki 2015 model aracını uçurumdan attı.
  • 08.01.2016 - 13:48
  Ortağına kızıp arabasını uçurumdan attı

  Ortağına kızıp arabasını uçurumdan attı #1

  Marmaris'te esnaflık yapan Volkan Dimişgi, borcunu ödemeyen arkadaşlarına ve iş ortağına kızarak Armutalan Mahallesi'ndeki Seyir Tepesine gitti. Yanında getirdiği arkadaşının cep telefonuyla kayıt yapmasını isteyen Dimişgi, kendisini de cep telefonundan çekerek, "Kimse beni parayla tecrübe edemez, kimse sabrımı sınamasın" dedikten sonra çalışır durumdaki aracının el frenini indirip ittiği aracını uçurumdan aşağıya bıraktı

  Ortağına kızıp arabasını uçurumdan attı VİDEO

  MALA ZARAR VERMEKTEN İŞLEM YAPILDI

  Dimişgi, üzerine kayıtlı 48 SL 355 plakalı, 2015 model ve yaklaşık 60 bin lira değerindeki otomobilini uçurumdan atma anını da cep telefonuyla çekti. Dimişgi'nin aracı, daha sonra olay yerine getirilen bir çekici yardımıyla bulunduğu yerden çıkartıldı. Olayın ardından Marmaris Emniyet Müdürlüğü'ne ifade veren Dimişgi, hakkında "Mala zarar verme" suçundan işlem yapıldıktan sonra serbest bırakıldı.

  Ortağına kızıp arabasını uçurumdan attı #2

  "YAPACAK BİR ŞEYİM KALMAMIŞTI"

  Dimişgi, iş ortağına ve iş yerine borcunu ödemeyenlere kızdığı için aracını uçuruma attığını ifade etti. Paraya pula önem vermediğini belirten Dimişgi, "Beni kimse parayla malla mülkle imtihan edemez. Ben kazandım, ben aldım, yine çalışır yine alırım" dedi.

  Dimişgi, 2015 yılının başından beri bazı şanssız olaylar yaşadığını ve arkadaşları tarafından dolandırıldığını belirterek, "Yaklaşık 1,5 milyon lira param gitti. Bu şahıslara karşı da hiçbir şey yapamadım. Artık bunalıma girdim. Bana verdikleri bütün karşılıksız çekler elimde. Yapacak bir şeyim kalmamıştı. Kendime zarar vereceğime 'nasıl olsa arabayı ben kazandım ben aldım' diyerek onu uçuruma gönderdim. Başka yapacak bir şeyim kalmadı" diye konuştu. Marmaris'te yaptığı işten dolayı bir çok insanın kendisini tanıdığını ifade eden Dimişgi, şöyle devam etti:

  Ortağına kızıp arabasını uçurumdan attı #3

  "EŞİM OLAYI DUYUNCA GÜLDÜ"

  Dimişgi, Karadenizli olduğu için olaylara çok çabuk tepki verebildiğine işaret ederek, "Tez karar verip, çabuk heyecanlanıp, kızıyoruz. Eşim de aynı şekilde. Eşim olayı duyduğunda gülerek karşıladı. Sadece kızım biraz üzüldü ve 'baba sabahları beni okula nasıl bırakacaksın' dedi. Ben de kızım bir tane daha alırız dedim" ifadelerini kullandı.

  Ortağına kızıp arabasını uçurumdan attı #4


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir