Euro
10.0617
-0.75%
Dolar
8.4531
-1.11%
Altın
498.15
0.28%
Borsa
1.392
2.27%
Bitcoin
337.214
-1.30%
32ºC
İstanbul
Güneşli 32 C

  Osmaniye'de öğretmenler okul bastı

  Osmaniye'de bir öğretmen, öğretmen eşine tutanak tutulmasına sinirlenince yanına öğretmen arkadaşlarını alıp okulu bastı.
  • 13.03.2015 - 14:25
  Osmaniye'de öğretmenler okul bastı

  vergi.jpg

  Cevdetiye İlkokulu’nda o gün nöbetçi öğretmen olan A.Ö.A., derse geç girdikleri gerekçesiyle A.S., H.T., A.K. isimli öğretmenler hakkında tutanak tuttu. Tutanak sonrası okul idaresince üç öğretmenden savunma istendi.

  Savunması istenen öğretmenlerden H.T., durumu beden eğitimi öğretmeni olan eşi S.T.’ye anlattı. Eşi hakkında tutanak tutulmasına kızan S.T., yanına iki öğretmen arkadaşını da alarak Cevdetiye beldesindeki ilkokula geldi.

  Osmaniye'de öğretmenler okul bastı İZLE

  ÖĞRENCİLERİN GÖZÜ ÖNÜNDE KAPILARI TEKMELEDİ

  Eşi hakkında tutanak tutan öğretmen A.Ö.A. ile kavgaya tutuşan S.T., öğrencilerin gözü önünde müdür odasının kapısını tekmeledi. Yaşanan kavga okul bahçesine taşınınca öğrenciler korkup kaçmaya başladı.

  MÜDÜR KENDİNİ ODAYA KİTLEDİ

  Müdür, odasına kendini kilitleyerek, okulu basan S.T., M.Y., Ü.H.T. isimli öğretmenlerden kurtuldu. A.Ö.A. ise daha sonra şahıslardan şikayetçi oldu. Okulda öğrencilerin gözü önünde yaşanan olay güvenlik kameralarına da yansıdı. Yetkililer, olaydan sonra öğretmenler hakkında inceleme başlatıldığını bildirdi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir