Euro
9.5096
-0.08%
Dolar
7.8437
-0.23%
Altın
461.22
-0.19%
Borsa
1.325
0%
Bitcoin
149.001
0.34%
8ºC
İstanbul
Çok bulutlu 8 C
  Polat Alemdar için taziye mesajı

  Polat Alemdar için taziye mesajı

  Şanlıurfalı işadamı, Polat Alemdar için paraya kıydı.
  • 24.12.2012 - 12:21

  Polat Alemdar için taziye mesajı #1

  Kurtlar Vadisi dizisinin 174. bölümünde Suriye'de keskin nişancı tarafından vurulan Polat Alemdar için Şanlıurfa'da bir iş adamı yerel gazetede tam sayfa taziye ilanı verdi.

  BAŞ SAĞLIĞI MESAJI

  Bu sezon ekranda 10. yılını kutlayan 'Kurtlar Vadisi Pusu' dizisinin son bölümünde Suriye'de keskin bir nişancı tarafından vurulan fenomen karakter Polat Alemdar'ın ölüp ölmediği tartışıla dursun; Şanlıurfa'da bir iş adamı yerel bir gazeteye ilan vererek baş sağlığı mesajı yayınladı.

  İŞTE O MESAJ;

  Şanlıurfa yayın yapan yerel bir gazetenin 4. sayfasında tam sayfa baş sağlığı ilanı veren Ozan Demir isimli vatandaş mesajında şunları ifade etti: "Değerli büyüğümüz, fikir ve aksiyon adamı, örnek ve mümtaz şahsiyet, vatanı için gecesini gündüzüne katıp, Irak'tan, Filistin'e, oradan Suriye'de mücadelesini sürdüren kahramanımız, ağabeyimiz Polat Alemdar'ı Suriye cephesinde hain bir pusuda kaybetmiş bulunmaktayız. Fikirleriyle ufkumuzu açan, içimizdeki vatan ve millet aşkını pekiştiren değerli ağabeyimiz Polat Alemdar'a Yüce Allah'tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve sevenlerine baş sağlığı ve sabr-ı cemil diliyorum."

   Bu arada gazetenin tam sayfa ilan bedelinin 500 lira olduğu öğrenildi.

  İşte gazetedeki o taziye mesajı;

  Polat Alemdar için taziye mesajı #2

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir