Petrol
109.73
0.58%
Euro
17.5722
-1.43%
Dolar
16.5902
-1.74%
Altın
978.45
-1.38%
Borsa
2554
0.00%
Bitcoin
351.930
-2.88%
20ºC
İstanbul
Açık 20 C

  Emniyet müdürünü vurduğunu bilmiyormuş

  Konyaaltı İlçe Emniyet Müdürü Uğur Gökcan’ı şehit eden saldırganın silahında 2 mermi olduğu ortaya çıktı.
  • 23.02.2012 - 15:07
  Emniyet müdürünü vurduğunu bilmiyormuş

  Emniyet müdürünü vurduğunu bilmiyormuş #1

  Antalya'da tabancayla havaya ateş açtığı akaryakıt istasyonunda, kendisini ikna etmek isteyen Konyaaltı İlçe Emniyet Müdürü Uğur Gökcan'ı vuran ve gözaltında kaldığı gece boyunca susma hakkını kullanacağını söyleyerek sadece "SSK emeklisiyim" diyen Celal Gökçe'nin polis müdürünü şehit ettiğinden, savcılığa gidinceye kadar haberinin olmadığı ortaya çıktı.

  GÖREVLİLERİ TEHDİT ETTİ

  Ankara doğumlu Gökçe'nin Bolu'nun Mengen İlçesi nüfusuna kayıtlı olduğu, Antalya'da şehit ettiği polis müdürünün sorumluluk bölgesi olan Konyaaltı İlçesi Hurma Mahallesi'nde oturduğu öğrenildi. 10 yıl önce eşi Gönül Gökçe'den boşandığı ortaya çıkan Celal Gökçe'nin akaryakıt istasyonuna geldikten sonra, "Depoyu doldurun, 100 liralık akaryakıt koyun" dediği, ardından da arabasını hareket ettirdiği bildirildi.

  Pompacıların otomobilin tamponuna vurarak kendisini ikaz etmesenin ardından silahını çıkaran Gökçe'nin, önce görevlileri tehdit ettiği, ardından da, "Bana a.... k........ polislerini çağırın" dediği ifadelere geçti. Gökçe'nin bir ara benzin pompasına silahını dayadığı ve istasyonu havaya uçarmakla tehdit ettiği belirtildi.

  TABANCADA 2 MERMİ VARDI

  Olayın ardından 5'i polis memuru 19 kişinin ifadesi alınırken, yapılan araştırmada Celal Gökçe'nin bugüne kadar sadece 5 kez trafik cezası aldığı, sabıkasının bulunmadığı belirlendi. Saldırganın tabancasında ise sadece 2 mermisinin olduğu ortaya çıktı. İlk mermiyi korkutmak için Müdür Gökcan'ın ayaklarına doğru sıkan saldırganın ikinci mermiyi koltuk altından kalbine doğru ateşlediği tespit edildi. Gökçe'nin evinde ve otomobilinde yapılan aramada da başka bir mermi veya suç unsuruna rastlanmadığı açıklandı. Ayrıca Gökçe'nin yapılan kan testinde de alkole rastlanmadı


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir