Euro
10.0365
-0.32%
Dolar
8.4381
-0.21%
Altın
492.59
-0.93%
Borsa
1.393
0.09%
Bitcoin
347.012
0.12%
32ºC
İstanbul
Güneşli 32 C

  Polis memurundan duygulandıran davranış 

  Parası çalınan yaşlı ve engelli adam, polis memurları tarafından teselli edildi.
  • İHA
  • 06.08.2019 - 22:59
  Polis memurundan duygulandıran davranış 

  Konya’nın Selçuklu ilçesi Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde meydana gelen olayda konuşma engelli İbrahim Uğur (76), memleketi Ereğli ilçesinden Konya’ya tedavi olmak için geldi.

  CEBİNDEN PARASI ÇALINDI

  Hastanedeki tedavisini tamamlayan Uğur, tekrar memleketine dönmek için otobüs terminaline bilet almak için geldiğinde cebinde parasının olmadığını fark etti. Cebinde parasını bulamayan yaşlı adam, çevredeki vatandaşlardan yardım isteyerek olay yerine polis çağırdı.

  KONUŞAMADIĞI İÇİN KAĞIDA YAZDI

  Konuşamadığı için parasının çalındığını ve yaşadıklarını kağıda yazarak anlatan İbrahim Uğur, ifadesi alınmak üzere Selçuklu İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Cumhuriyet Polis Merkezi’ne götürüldü.

  Polis memurundan duygulandıran davranış ViDEO

  POLİS YAŞLI ADAMI TESELLİ ETTİ

  Polis merkezinde yapılan işlemlerin ardından bekleme salonuna alınan Uğur’un yanına gelen Selçuklu Ekipler Amirliğinde görevli komiser yardımcısı, yaşlı adamı teselli ettikten sonra cebinden 100 lira çıkartarak yaşlı adama verdi.

  Polis memurundan duygulandıran davranış  #1

  DUYGULANDIRAN HAREKET

  Polisin bu hareketi karşısında duygulanan yaşlı adam, gözyaşlarını tutamadı. O anda yanlarında yine aynı ekip amirliğinde görev yapan başka bir polis memuru ise İbrahim Uğur’u alnından öperek teselli etti.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir