Euro
10.3427
-1.09%
Dolar
8.6518
-1.35%
Altın
495.25
-1.5%
Borsa
1.41
0.81%
Bitcoin
283.049
-1.02%
24ºC
İstanbul
Çok bulutlu 24 C
  Protokol konuşmaları uzayınca öğrenciler sıcaktan bayıldı

  Protokol konuşmaları uzayınca öğrenciler sıcaktan bayıldı

  Bolu'da 2016- 2017 eğitim öğretim yılı açılış töreninde protokol konuşmaları uzayınca, öğrenciler sıcaktan bunaldı.
  • 19.09.2016 - 15:11

  Gerede İlçesi'nde aynı kampüs içinde bulunan Mustafa Çevikoğlu- Halil Çevikoğlu İlkokulu ile Esentepe Ortaokulu'nda düzenlenen törene Vali Aydın Baruş, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, Gerede Kaymakamı Arslan Yurt, Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

  Protokol konuşmaları uzayınca öğrenciler sıcaktan bayıldı #1

  BİTMEYEN PROTOKOL KONUŞMALARI

  İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar ve Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz'ın ardından konuşan Vali Baruş, ilkokullarda 14 bin 656 öğrenciden sadece 254'ünün birleştirilmiş sınıflarda öğrenim gördüğünü söyledi. Vali Baruş, ilkokul, ortaokul ve liselerde 8 bin 546 öğrenciye taşımalı eğitim imkanı sağlandığını, aynı zamanda sıcak öğle yemeği de verildiğini belirtti. Yaklaşık 1 saat süren protokol konuşmalarının sonuna doğru öğrenciler sıcaktan bunaldı. Bazı öğrenciler, okul formalarının altına girip güneşten korunmaya çalıştı. Bazı öğrenciler de oturdukları sandalyelere başlarını koyup törenin bitmesini bekledi. Tören, şiirlerin okunması ve halk oyunları gösterileriyle sona erdi.

  Protokol konuşmaları uzayınca öğrenciler sıcaktan bayıldı #2

  Yaklaşık 1 saat süren protokol konuşmalarının sonuna doğru öğrenciler sıcaktan fenalık geçirdi. Bazı öğrenciler, okul formalarının altına girip güneşten korunmaya çalıştı. Bazı öğrenciler de oturdukları sandalyelere başlarını koyup törenin bitmesini bekledi. Tören, şiirlerin okunması ve halk oyunları gösterileriyle sona erdi.

  Protokol konuşmaları uzayınca öğrenciler sıcaktan bayıldı #3

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir