Euro
15.2125
-0.49%
Dolar
13.6129
0.17%
Altın
792.8270
-0.23%
Borsa
1965
0.69%
Bitcoin
506.026
-3.01%
3ºC
İstanbul
Bulutlu 3 C

  Rize'de demir çubuk aracın ön camından içeri girdi

  Rize'de sahil yolundan giden bir araç kaza yaparken, üzerindeki demir borularından biri karşı şeritten geçen aracın ön camından içeri girdi.
  • 19.11.2014 - 13:36
  Rize'de demir çubuk aracın ön camından içeri girdi

  kaza

  Rize’de sahil yolundan Artvin istikametine giden demir boru yüklü kamyonet kontrolden çıkarak elektrik direğine çarptı. Kamyonet sürücüsü kazayı yaralı olarak atlatırken, kaza yerinde yaralıya ilk müdahaleyi bir bayan doktor yaptı.

  DEMİR ÇUBUK BAŞKA BİR ARACIN CAMINDAN İÇERİ GİRDİ

  Kaza esnasında etrafa saçılan demir borulardan biri karşı şeritten gelen aracın ön camından içeri girerken, şoförün hemen yan koltuğunda kimsenin olmaması olası bir facianın önüne geçti. Olay sonrası gayet rahat tavırlar sergileyen bayan şoför polis memurlarına ifade verdikten sonra aracı ile olay yerinden uzaklaştı.

  Rize de demir çubuk aracın ön camından içeri girdi #2

  İLK MÜDAHALE DOKTOR OLAN SÜRÜCÜDEN

  Yüksek bir ses duyarak iş yerlerinden dışarı fırladıklarını belirten o bölgedeki esnaf Özcan Aydın, inşaat demiri yüklü aracın direksiyon hakimiyetini kaybederek takla attığını söyleyerek “Yaralıya ilk müdahaleyi aracından çıkan bir bayan doktor yaptı” diye konuştu. Kaza sonrası yaklaşık yarım saat trafiğe kapalı olan sahil yolu kontrollü olarak trafiğe açıldı.

  Rize de demir çubuk aracın ön camından içeri girdi #3

  Rize de demir çubuk aracın ön camından içeri girdi #4


  Görüş Bildir