Petrol
109.04
-2.58%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
474.626
-1.88%
11ºC
İstanbul
Bulutlu 11 C
  Rizeli işletmeci İsrail mallarını caddeye fırlattı

  Rizeli işletmeci İsrail mallarını caddeye fırlattı

  İsrail’in Gazze’ye saldırısını Rize’de protesto eden bir işletmeci, işyerindeki televizyonu ve kola dolabını balkonundan caddeye attı.
  • 25.07.2014 - 22:20

  Rizeli-israil

  Rize merkez Piriçelebi Mahallesi’nde bir işhanının birinci katında kafe ve oyun salonu olarak hizmet veren işyerinin sahibi Sultan Karali, Rize’de başlatılan İsrail ürünlerine yönelik protestoya geçtiğimiz günlerde farklı bir şekilde katılmış ve ülkedeki 3 günlük milli yas sona erince kola dolabını ve ürünleri işyerinin balkonundan caddeye atacağını söylemişti.

  LCD'Yİ, PLAYSTATİON CİHAZINI VE KOLA DOLABINI AŞAĞI ATTI

  Bugün öğleden sonra o işletmeci işyerinin balkonundan İsrail’e destek verdiği gerekçesiyle içecek ürünleriyle, LCD ekran TV ve playstation cihazını attı, ardından da kola dolabını atarak parçaladı.

  Rizeli işletmeci İsrail mallarını caddeye fırlattı İZLE

  "BENİM ELİMDEN BU GELİR, ARTIK YETER"

  Protesto gösterisinin ardından işyeri sahibi Sultan Karali yaptığı açıklamada, İsrail’in Gazze’ye saldırısını kınadığını belirterek, “Herkes üzerine düşen ve yapabileceği bir şekilde İsrail’e destek veren ürünlerin firmalarını protesto etmeli, onlara tepki göstermeli. Ben de bugüne kadar İsrail’i desteklediğini bilmediğimden sattığım kola ürünlerini bundan böyle satmayacağım. Benim elimden gelen tepki bu kadar. Artık yeter” dedi.

  Öte yandan ürünler balkondan atılmadan önce işyeri görevlilerince, caddede vatandaşların ve araçların güvenliği için bazı tedbirlerin alındığı görüldü.

  Rizeli işletmeci İsrail mallarını caddeye fırlattı #2

  Rizeli işletmeci İsrail mallarını caddeye fırlattı #3


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir