Rus şarkıcı Türkiye'de kayboldu

Rus şarkıcı Türkiye'de kayboldu

Şarkıcının annesi Alisa'nın, Türkiye'ye 2 ay önce yaz restoranlarda şarkı söyleyip para kazanmak ve daha sonra dönmek için gittiğini söyledi. Ancak, kendisi ile 3 Ağustos'tan sonra iletişim kesildi. 3 Ağustos tarihinde annesine yazdığı mesajda her şeyin yolunda olduğunu ve yakında aileye para göndereceğini belirten şarkıcı ile kurulan son temas bu kısa mesaj oldu.

DÖNÜŞ BİLETİ VARMIŞ

Genç şarkıcının annesi, kızına yolladığı mesajlara cevap vermemesi üzerine endişelendiğini ve bunun üzerine kızını telefonla aramaya başladığını fakat ona ulaşamadığını söyledi. Araştırmaları sonucu kızının 5 Ağustos'ta Ankara üzerinden Moskova'ya ve oradan da yaşadığı Perm şehrine dönüş bileti olduğunu öğrenen anne, kızının uçağa binip binmediğini bilmiyor. Havaalanı yetkililerinin kendisine kızının Türkiye'den uçağa binip binmediği bilgisini vermediğini belirten anne, kızının Türkiye'de ya da geldiyse Moskova'da kaybolduğunu düşündüğünü söyledi.

Polise kayıp dilekçesi verdiğini belirten anne, kızının bütün Perm'de tanındığını ve şu ana kadar kimseyle iletişim kurmadığını ve onu görenin olmadığını belirterek, kızının daha önce hiçbir zaman bu denli ailesi ve arkadaşları ile iletişim kopukluğu yaşamadığını söyledi. Perm şehrindeki restoran ve barlarda şarkı söyleyen genç şarkıcı, şehir etkinliklerinde de konserler verdiği için bütün şehirde tanınıyor.