Petrol
85.42
-1.68%
Euro
19.6306
0.07%
Dolar
18.6344
0.01%
Altın
1.077
-0.31%
Borsa
4963
-1.65%
Bitcoin
321.106
0.00%
12ºC
İstanbul
Çok bulutlu 12 C

  Samsun’da vurulan arkadaşını tedavi eden doktoru dövdü

  Samsun’da silahlı saldırıda ağır yaralanan gencin arkadaşı yaralıya müdahale eden Opr.Dr. Umut Halıcı’ya saldırarak hastanelik etti.
  • İHA
  • 14.11.2016 - 08:41
  Samsun’da vurulan arkadaşını tedavi eden doktoru dövdü

  DOKTOR

  Olay, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tomografi çekimi yapılan alanda meydana geldi.

  Samsun’un İlkadım ilçesinin Kökçüoğlu Mahallesi’nde silahlı saldırıya uğrayan Umutcan A.(21) ağır yaralandı.

  DOKTOR AMELİYATA ALMAK İÇİN HAZIRLIK YAPTI

  112 Acil Servis ekipleri tarafından Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Umutcan A. acil serviste tedavi altına alındı. Bu sırada hastanenin Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Opr.Dr. Umut Halıcı, yaralı genci ameliyata almak için hazırlık yaptı.

  SEBEPSİZ YERE SALDIRDI

  Umutcan A.’nın tomografisinin çekildiği bir sırada tomografi odasında bilgisayar ekranında ameliyat önceki kurşunun verdiği zararı takip eden Doktor Umut Halıcı, odanın kapısını tekme ile açıp içeri giren yaralının arkadaşı Muhammet A.O.’nun (23) saldırısına uğradı.

  DOKTOR HASTANELİK OLDU

  İlkadım İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Bürosu ekipleri, Muhammet A.O.’yu hastanenin etrafında yakalayarak gözaltına aldı. Hastaya tomografi çekildiği bir sırada saldırıya uğrayan Doktor Umut Halıcı ise hastanelik oldu. Gözünden yaralanan ve kafa travması geçirdiği öğrenilen Dr. Halıcı, acil servisteki müdahalesinin ardından hastaneye yatışı yapıldı.

  DOKTORUN DURUMU CİDDİ

  Silahlı saldırıda yaralanan Umutcan A. ise kendisini ameliyat edecek doktor hastanelik edildiği için durumu ciddi olduğundan ambulansla Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne sevk edildi. Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç.Dr.Fatih Özkan, Samsun Tabip Odası Başkanı Prof.Dr. Oğuz Uzun ve Sağlık-Sen Samsun Şubesi Başkanı İlhan Öksüz hastaneye giderek saldırı ile ilgili bilgi alıp Dr. Umut Halıcı’ya geçmiş olsun dileklerinde bulundular.

  TUTUKLANDI

  Samsun'da doktora saldırdığı iddiasıyla polis tarafından gözaltına alınan Muhammet A.O. polisteki işlemlerinin ardından 'görevli memura mukavemet' suçundan tutuklandı.

  Samsun’da vurulan arkadaşını tedavi eden doktoru dövdü #2


  Görüş Bildir