Petrol
112.91
0.78%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
484.733
2.21%
16ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 16 C

  Şanlıurfa'da bir kişi kavga ettiği sürücüyü ezmeye çalıştı

  IŞİD ile YPG güçleri arasındaki çatışmaların sürdüğü Suriye'nin Kobani kentinden kaçanları taşıyan minibüs ile otomobil sürücüsü arasında yolcu meselesi yüzünden tartışma çıktı.
  • 30.09.2014 - 13:54
  Şanlıurfa'da bir kişi kavga ettiği sürücüyü ezmeye çalıştı

  Şanlıurfa da bir kişi kavga ettiği sürücüyü ezmeye çalıştı #1

  Olay, öğle saatlerinde Mürşitpınar Sınır Kapısı yakınlarında meydana geldi. Suriye'den gelen ve Suruç'ta tanıdığı olan sığınmacıları ilçe geçiş noktası olan Yumurtalık bölgesinden ilçe merkezine taşıdığı öğrenilen bir minibüs sürücü ile otomobil sürücüsü arasında tartışma çıktı. Yol üzerinde duran ve araçlarından inerek kavga eden iki sürücü, bölgede toplanan vatandaşlar tarafından engellendi.

  GERİ DÖNÜP, ARACINI SÜRÜCÜNÜN ÜSTÜNE SÜRDÜ

  Ancak Kürtçe bağırarak hakaret eden sürücüler daha sonra birbirlerinin araçlarına taş atarak zarar verdi. Atılan taş ile minibüsü hasar gören sürücü, otomobiliyle uzaklaşmaya çalışan sürücünün arkasından taş attı. Bu duruma öfkelenen otomobil sürücüsü ise manevra yaparak geri döndü ve otomobili kendisine taş atan minibüs sürücüsünün üzerine sürdü.

  İZİNİ KAYBETTİRDİ

  Otomobilin çarpmasıyla yere savrulan ve hafif yaralanan minibüs sürücü, vatandaşların yardımıyla düştüğü yerden kaldırıldı. Otomobil sürücüsü ise bu sırada köy yollarına girerek izini kaybettirdi.

  Şanlıurfa da bir kişi kavga ettiği sürücüyü ezmeye çalıştı #2

   

  Şanlıurfa da bir kişi kavga ettiği sürücüyü ezmeye çalıştı #3


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir