Petrol
77.19
-2.72%
Euro
19.609
0.50%
Dolar
18.6394
0.02%
Altın
1.071
0.95%
Borsa
4827
-3.46%
Bitcoin
318.029
-0.91%
11ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 11 C

  Sapık servis şoförü ile ilgili üniversiteden açıklama

  Yıldız Teknik Üniversitesi, hareket halindeyken cinsel organıyla oynarken öğrencilerin görüntülediği servis şoförü hakkında açıklama yaptı.
  • 22.06.2016 - 10:42
  Sapık servis şoförü ile ilgili üniversiteden açıklama

  Sapık servis şoförü ile ilgili üniversiteden açıklama #1

  Beşiktaş-Davutpaşa arasında Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencilerini taşıyan servisin şoförünün uzun süre pantolonunun üzerinden cinsel organıyla oynarken çekilen görüntülerin sosyal medyada paylaşılması ve basında da yer alması üzerine Yıldız Teknik Üniversitesi konuyla ilgili açıklama yaptı.

  "KABUL EDİLEMEZ"

  Açıklamada, "21 Haziran 2016 Salı günü içerisinde önce sosyal medyada ardından da bazı internet haber sitelerinde yer alan haber ve video görüntüsü üzerine açıklama yapılması zorunluluğu ortaya çıkmıştır. Öncelikle söz konusu yaşanan olayın hukuki, ahlaki ve vicdani açıdan kabul edilemez bir olay olduğunun, öğrencilerimiz, aileleri ve tüm kamuoyu tarafından bilinmesini istiyoruz.

  Yıldız Teknik Üniversitesi'nde sapık servis şoförü VİDEO

  ÜNİVERSİTE PERSONELİ DEĞİL, FİRMA ÇALIŞANI

  Yapılan ilk incelemede söz konusu olaya konu olan kişinin üniversitemiz personeli değil, üniversitemize taşımacılık hizmeti veren firmanın çalışanı olduğu anlaşılmıştır. Üniversite yönetimi olarak ilgili firma ile yaptığımız ivedi görüşme neticesinde, söz konusu personelinin iş akdi fesh edilmesi sağlanmıştır. YTÜ ailesi olarak, hukuk ve toplumsal ahlak çerçevesinde olayı şiddetle kınıyor ve her aşamasını son derece büyük bir ciddiyetle takip etmekte olduğumuzu belirtiyor ve yaşanan üzücü olaydan ötürü tüm öğrencilerimiz ve Türk halkından özür diliyoruz. Üniversite yönetimi olarak benzeri olayların yaşanmaması adına gerekli tüm önlemlerin alındığını önemle vurgulamak isteriz" denildi.


  Görüş Bildir