Euro
15.1832
-0.87%
Dolar
13.3748
-1.14%
Altın
791.6380
0.28%
Borsa
2,042.08
3.14%
Bitcoin
570.588
-0.14%
2ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 2 C

  Şehidin son paylaşımı duygulandırdı

  PKK’lı teröristlerin hain saldırısı sonucunda şehit olan Ahmet Bıçakçı’nın Facebook’taki paylaşımları yürekleri dağladı.
  • Haber Merkezi
  • 24.08.2015 - 13:54
  Şehidin son paylaşımı duygulandırdı

  Şehidin son paylaşımı duygulandırdı #1

  Hakkari’nin Şemdinli ilçesine bağlı Tekeli köyü yakınlarında PKK’lı teröristlerce menfeze yerleştirilen yüklü miktarda patlayıcının askeri aracın geçişi sırasında infilak ettirilmesi sonucunda şehit olan Andırınlı asker Ahmet Bıçakçı, Facebook’ta daha önce şehit düşen bir arkadaşı için, "Allah (c.c) inşallah bana senin intikamını almayı nasip eder" şeklinde duada bulunmuş.

  Şehidin son paylaşımı duygulandırdı #2

  Çektirdiği bir fotoğrafın yanına, "Bir gün yine dağlardayım. Elimde silahım gönlümde anamın özlemi var" yazan Bıçakçı’nın şehit düşen bir arkadaşı için de; “Abim nasıl kıydılar sana? Aslan şehidim inanamıyorum. Hala bana yazdığın şiirleri çizdiğin resimleri gösteriyorsun gibi geliyor. Allah (c.c.) inşallah bana senin intikamını almayı nasip eder” yazdığı görüldü.

  ŞEHİTLER TEPESİ BOŞ DEĞİL

  Şehit er Ahmet Bıçakçı, 19 Ağustos’taki son paylaşımında bir arkadaşı ile birlikte tuttuğu Türk bayrağı için de şu cümleleri yazmış: “Şehitler tepesi boş değil toprağını kahramanlar bekliyor. Ve bir bayrak dalgalanmak için rüzgar bekliyor! Destanı öksüz sükutu derin meçhul askerin türbesi yakışmış bu kutlu tepeye. Yattığı toprak belli, tuttuğu bayrak belli. Kim demiş meçhul asker diye?”

  Şehidin son paylaşımı duygulandırdı #3


  Görüş Bildir