Euro
10.1222
-1.45%
Dolar
8.3172
-1.63%
Altın
498.99
-0.43%
Borsa
1.454
0.9%
Bitcoin
368.998
-6.12%
20ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 20 C

  Şehit astsubaydan geriye eşine yazdığı mektup kaldı

  Van'da şehit olan astsubay Murat Demirci'nin eşine yazdığı mektup, okuyanları duygulandırdı..
  • 25.05.2016 - 16:47
  Şehit astsubaydan geriye eşine yazdığı mektup kaldı

  Van’ın Çaldıran ilçesinde PKK’lı teröristlerin yola döşediği patlayıcının zırhlı askeri aracın geçişi sırasında infilak etmesi sonucu şehit olan 6 askerden Amasyalı Astsubay Murat Demirci’nin bir yıllık eşi Songül’e yazdığı mektup okuyanları duygulandırdı.

  Şehit astsubaydan geriye eşine yazdığı mektup kaldı #1

  "BOŞA YAŞAMIŞIM ONCA SENE"

  Şehit Astsubay Murat Demirci’nin sosyal medya sayfasında eşine yazdığı mektubunda, "Neymiş yaşam. Hayatın anlamı göremedim. Boşa yaşamışım onca sene ne şanssızım. Aslında şanslıyım. Geç olmadan tanıdım seni. Elini tutup hiç bırakmamak için çok mutlu ettin beni. Umudum, ışığım oldun. Neredeydin bunca zaman. İyi ki geldin girdin gönlüme. Seninle baştan yazıldı bu ömrüm. Bir saniyemi sensiz geçirmek istemiyorum. Seni çok seviyorum" ifadelerini kullandığı görüldü.

  Şehit astsubaydan geriye eşine yazdığı mektup kaldı #2

  EŞİ PARKASIYLA UĞURLADI

  Cenazesi askeri uçakla memleketi Amasya’nın Merzifon ilçesine getirilen Demirci’nin baba evinde helallik alındı. Anne Nilgün ile baba Nadir Demirci’nin acısını Vali Vekili Ferhat Burakgazi ve askeri yetkililer paylaştı. Şehidin parkasını giyen eşi Songül, görümcesi Dilek Şekerci’ye sarılarak birbirlerini teselli etmeye çalıştı. Şehit Astsubay Demirci kılınacak ikindi namazını müteakip cenaze namazının ardından şehitliğe defnedilecek.

  Şehit astsubaydan geriye eşine yazdığı mektup kaldı #3

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir