Petrol
110.09
-1.31%
Euro
16.25
0.86%
Dolar
15.56
0.56%
Altın
914.72
-0.76%
Borsa
2424
0.20%
Bitcoin
473.981
-0.20%
20ºC
İstanbul
Güneşli 20 C

  Şehit haberi gelince düğünü başlamadan bitirdiler

  Alanya'da evlenen çift, gelen şehit haberi sonrası, salonda toplanan yüzlerce misafirle birlikte saygı duruşunda bulunup, düğünü bitirdi.
  • 28.03.2016 - 08:41
  Şehit haberi gelince düğünü başlamadan bitirdiler

  Antalya'nın Alanya ilçesinde dünyaevine giren çift, Alanya'ya gelecek olan şehit cenazesi sebebiyle salonda toplanan yüzlerce misafirle birlikte saygı duruşunda bulunup, düğünü eğlence olmadan bitirdi.

  Şehit haberi gelince düğünü başlamadan bitirdiler #1

  Alanyalı çiftin düğününde şehitler için saygı duruşu VİDEO

  "O ŞEHİT BİZİM ŞEHİDİMİZ"

  Avsaller Mahallesi'nde yüzlerce davetlinin toplandığı düğün salonunda, Mardin Nusaybin'de PKK'lılar tarafından yola döşenen el yapımı patlayıcının patlaması sonucu şehit olan Özel Harekat polis memuru Coşkun Nazilli'nin acısı ve öfkesi hakim oldu. "Düğün cazgırı" diye tabir edilen sunucu Mustafa Ersoy, tören başlamadan önce düğün sahipleri Ersoy ve Olgun ailelerinin iznini alarak bir konuşma yaptı. "O şehit bizim şehidimiz, onun için her genç kız ve oğlan hayal eder güzel bir düğün yapacağım der, ama bugün bir şehidimiz var. Onun için tüm misafirlerimizi şehidimiz için bir dakikalık saygı duruşuna davet ediyorum" dedi.

  Şehit haberi gelince düğünü başlamadan bitirdiler #2

  DÜĞÜN SALONUNDA "KAHROLSUN PKK" SLOGANLARI

  Anonsun ardından gelin ve damat ile salondaki davetliler ayağa kalkarak 1 dakikalık saygı duruşunda bulundu. Saygı duruşunun ardından yine sunucunun anonsuyla "Kahrolsun PKK" ve "Şehitler ölmez vatan bölünmez" sloganları atıldı. Düğün, sloganların ardından daha önce nikahları kıyılan gelin ve damadın hatıra fotoğrafı çektirmesiyle sona erdi. Tüm müzik ve eğlence programını iptal eden gelin Emine ve damat Sezgin misafirlerle birlikte salondan ayrıldı.

  Şehit haberi gelince düğünü başlamadan bitirdiler #3Şehit Coşkun Nazilli


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir