Petrol
87.66
-0.13%
Euro
18.0062
-0.08%
Dolar
18.5444
0.14%
Altın
986.33
-0.12%
Borsa
3198
-2.07%
Bitcoin
363.608
2.10%
21ºC
İstanbul
Açık 21 C

  Şemdinli özel harekat polislerine emanet

  Bölgenin zorlu coğrafyasında terörle mücadeleyi başarıyla yürüten özel harekat polisleri, terör örgütlerine geçit vermiyor.
  • Haber Merkezi
  • 21.09.2017 - 13:19
  Şemdinli özel harekat polislerine emanet

  Hakkari Şemdinli'de, ilçenin giriş çıkışlarına ve hakim tepelerine kurulan, son teknolojiyle donatılan zırhlı araç ve güvenlik noktalarında 7 gün 24 saat görev yapan özel harekatçılar, PKK'lı teröristlerin yurda sızmasını engelliyor.

  Olası terör saldırılarına karşı termal kameralarla bölgeyi kontrol altında tutarak her türlü hareketliliği yakından takip eden özel harekat polisleri, görevlerini fedakarca sürdürüyor.

  "GÖZÜMÜZÜ KIRPMADAN GÖREV YAPIYORUZ"

  Bulundukları bölgenin İran ve Irak sınırında yer aldığını anlatan bir özel harekat polisi ise şunları kaydetti: "Burası 2 bin 200 rakımlı Kalekol üs bölgesi. Polis Özel Harekat, Mehmetçik ve güvenlik korucularıyla müşterek 24 saat kesintisiz ilçenin güvenliğini sağlıyor. Hemen batı kısmında 2 bin 800 rakımlı Şapatan üs bölgesi var. İlçenin doğu kısmında kalan 3 bin rakımlı Goman üs bölgesiyle ilçenin hakim noktalarında güvenliği sağlıyoruz. Ben ve silah arkadaşlarım gözümüzü kırpmadan büyük bir fedakarlıkla görev yapmaktayız."

  Şemdinli özel harekat polislerine emanet #1

  Şehit veririz, gazi veririz, toprağımızı kimseye vermeyiz VİDEO

  "TOPRAĞIMIZI KİMSEYE VERMEYİZ"

  Özel harekat polisi, terörle mücadelede devletin kendilerine her türlü imkanı sağladığını dile getirerek, "Devletimiz teknolojik, maddi ve manevi tüm imkanlarını seferber etmiş durumda. Allah devletimize, milletimize zeval vermesin. Operasyonlarımız kesintisiz devam ediyor. Bu mücadelemizde Rabbim bizleri muzaffer eylesin. 24 saat buralardayız. Gerekirse şehit veririz, gazi veririz ancak bir karış toprağımızı kimseye vermeyiz." ifadesini kullandı.

  Şemdinli özel harekat polislerine emanet #2

  Şemdinli özel harekat polislerine emanet #3


  Görüş Bildir