Euro
15.4517
0.15%
Dolar
13.5422
0.17%
Altın
790.9980
0.17%
Borsa
2,072.93
0.11%
Bitcoin
583.554
-0.74%
1ºC
İstanbul
Açık 1 C

  İstanbul'a serin ve yağışlı hava geliyor

  Meteoroloji verilerine göre, yurt genelinde yeni haftada batı bölgelerinden başlamak üzere serin ve yağışlı hava etkili olacak.
  • AA
  • 22.10.2017 - 14:26
  İstanbul'a serin ve yağışlı hava geliyor

  Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan değerlendirmeye göre, Pazartesi ve Salı günü Marmara, Ege, Batı Akdeniz, İç Anadolu'nun batısı ile Bolu ve Düzce çevrelerinde sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak bekleniyor.

  İstanbul'da ise Salı günü etkili olmaya başlayacak olan yağış Perşembe gününe kadar devam edecek.

  Yağışların Marmara'nın batısı, kıyı Ege ve Batı Akdeniz'de kuvvetli olacağı tahmin ediliyor.

  İstanbul a serin ve yağışlı hava geliyor #1

  Yağışlı hava Çarşamba günü de etkisini sürdürecek. Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu'nun batısı ile Batı Karadeniz'de etkili olmaya devam edecek yağışlar, Batı Akdeniz ile Marmara'nın kuzeyinde kuvvetli olacak.

  CUMA GÜNÜ YURDU TERKEDECEK

  Yağışlı hava, Perşembe günü Marmara'nın doğusu, Karadeniz, İç ve Doğu Anadolu'nun kuzeyi ile Doğu Akdeniz'de, Cuma günü ise Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu'nun kuzeydoğusunda etkili olduktan sonra yurdu terk edecek.

  İstanbul a serin ve yağışlı hava geliyor #2

  HAVA SICAKLIĞI SALI GÜNÜ DÜŞECEK

  Hava sıcaklığında yarın önemli değişiklik beklenmiyor. Fakat Salı günü yağışlı hava nedeniyle batı bölgelerde, Çarşamba günü iç, Perşembe günü kuzeydoğu kesimlerde 4-8 derece azalacak sıcaklık, Orta ve Doğu Karadeniz kıyılarında ise Salı ve Çarşamba günleri güneyli rüzgarın etkisiyle 6-8 derece artacak.

  İstanbul a serin ve yağışlı hava geliyor #3


  Görüş Bildir