Euro
15.3014
0.38%
Dolar
13.4663
0.31%
Altın
796.7520
0.12%
Borsa
2,041.46
-0.03%
Bitcoin
568.333
-0.48%
5ºC
İstanbul
Çok bulutlu 5 C

  Sevgilisinin arkadaşına tecavüzünü kahkahalarla izledi

  Genç kızın intikam almak için yaptığı şey kan donduracak cinsten..
  • 21.11.2012 - 09:55
  Sevgilisinin arkadaşına tecavüzünü kahkahalarla izledi

  Sevgilisinin arkadaşına tecavüzünü kahkahalarla izledi #1

  Arkadaşının sevgilisi tarafından tecavüze uğrayan Özlem D. şeytanca bir plan yaptı. Özlem D. tecavüze uğradığını erkek arkadaşı Murat G.'ye söyledi. Murat G. intikam almak için Özlem D.'nin de rızasıyla Esra G.'ye tecavüz etti. Özlem D. bu yaşanan olayı kahkahalarla izledi.

  İstanbul Cumhuriyet Savcılığı'nın hazırladığı iddianameye göre haziranda yaşanan olay şöyle gelişti:

  ARKADAŞININ SEVGİLİSİ TECAVÜZ ETTİ

  Özlem D, sevgilisi Murat G'ye arkadaşı Esra G'nin sevgilisi tarafından tecavüze uğradığını anlattı. Bunun üzerine iki sevgili intikam almak için plan yaptı.  Murat G, Esra G'yi aradı, buluşmak istediğini söyledi.

  SEVGİLİSİNİN TECAVÜZÜNÜ KAHKAHALARLA SEYRETTİ

  Bunun üzerine Esra G. Aksaray'a gitti.  Murat G, beraber geldiği Serdar İ. ile Esra G'yi aracına bindirdikten sonra aracı ormana götürdü.  Yol kenarında arabasını durduran Murat G, yanındaki arkadaşı Serdar İ. ile birlikte Esra G.'ye tecavüz etti. Özlem D. ise olanları gülerek seyretti.

  ÜÇÜ DE TUTUKLANDI  

  Esra G'nin şikayeti üzerine savcılık soruşturma başlattı.  Şüpheliler Gaziosmanpaşa 2. Sulh Ceza Mahkemesi tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Murat G ve arkadaşı Serdar İ. 'nitelikli cinsel saldırı'dan Özlem D. ise 'azmettirme'den 23 yıldan 48 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanacak.


  Görüş Bildir