Petrol
111.01
0.21%
Euro
17.2426
1.21%
Dolar
16.0682
0.90%
Altın
960.33
1.22%
Borsa
2379
-0.07%
Bitcoin
469.255
-1.85%
24ºC
İstanbul
Güneşli 24 C
  Sinan Çetin şehit polisin ailesi ile görüşmek istedi

  Sinan Çetin şehit polisin ailesi ile görüşmek istedi

  Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin'in çarptığı araçta şehit olan polis memurunun ailesi, "Bizimle görüşmek istediler kabul etmedik" dedi.
  • 06.04.2016 - 15:06

  AİLESİNİN İFADESİ ALINDI

  İstanbul Beşiktaş'ta meydana gelen trafik kazasında, tanınmış yönetmen Sinan Çetin'in oğlu olan Rüzgar Çetin'in kullandığı otomobil ile polis aracının çarpışması sonucu şehit olan evli ve 2 çocuk babası 33 yaşındaki İsmet Fatih Alagöz'ün ailesi, şikayetçi oldu. Önümüzdeki günlerde başlayacak duruşma öncesinde, İstanbul 11'nci Ağır Ceza Mahkemesi talimatıyla şehit polisin Çorum'da oturan ailesinin ifadesi alındı.

  Sinan Çetin şehit polisin ailesi ile görüşmek istedi #1

  AİLE DAVAYA KATILMAK İSTİYOR

  Çorum 1'ci Ağır Ceza Mahkemesi'ne gelen şehidin babası Ahmet Çetin Alagöz, annesi Ayşe Alagöz, kardeşleri Mehmet Akif Alagöz ve Mustafa Alagöz, Rüzgar Çetin'den şikayetçi olduklarını ve davaya katılmak istediklerini bildirdi. Adliye çıkışında açıklama yapan İstanbul Barosu Avukatı Gökay Çağlaralp Gültekin, İstanbul'da meydana gelen kazada şehit olan Alagöz'ün ailesinin Çorum'da ikamet etmesi nedeniyle ifadelerinin Çorum Adliyesi'nde alındığını belirterek, "Kendileri şikayetçiler. Davaya katılma talepleri var. Biz İstanbul'da davaya gireceğiz ve sanığın cezalandırılması için gerekli çalışmayı yapacağız" dedi.

  Sinan Çetin şehit polisin ailesi ile görüşmek istedi #2Şehit polis Fatih Alagöz

  "CEZANIN EN ÜST LİMİTTEN VERİLMESİNİ İSTİYORUZ"

  Şehit polisi Fatih Alagöz'ün babası 61 yaşındaki Ahmet Çetin Alagöz de Rüzgar Çetin'in yüzde 100 kusurlu ve alkollü bir şekilde oğlunun ölümüne neden olduğunu iddia ederek, en ağır ceza ile cezalandırılmasını istediklerini söyledi. Baba Alagöz, "Bu işin takipçisiyiz. Bu cezanın en üst limitten verilmesini istiyoruz. Bunun Türkiye'de örnek olması ve caydırıcı bir ceza olmasını istiyoruz. Türk adaletine güvenimiz sonsuz. İnşallah verilecek ceza üzüntümüzü biraz hafifletecektir" dedi.

  Sinan Çetin şehit polisin ailesi ile görüşmek istedi #3

  "GÖRÜŞME TALEPLERİNİ BİZE İLETTİLER"

  Davadan geri dönmeyeceklerini ve kararlı olduklarını belirten baba Ahmet Çetin Alagöz "Bizimle görüşme taleplerini bazı aracılarla bize ilettiler. Ne avukatıyla, ne araya koyduğu insanlarla yüz yüze görüşme talebimiz ve isteğimiz olmadı. Kendisi taziye ziyaretine gelmek istediğini iletti. Biz bu acımızın arasında kesinlikle böyle bir şeyin olmayacağını aracılarla ilettik. Telefonumuza gelen tanımadığımız numaralara cevap vermiyoruz" diye konuştu.

  Rüzgar Çetin'in polis aracına çarptığı görüntü

  Sinan Çetin şehit polisin ailesi ile görüşmek istedi #4


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir