Petrol
113.19
2.85%
Euro
17.8272
-2.47%
Dolar
16.8844
-2.70%
Altın
992.35
-2.31%
Borsa
2554
0.43%
Bitcoin
363.843
0.83%
22ºC
İstanbul
Çok bulutlu 22 C

  Sinem'in cesedini bulan polislere ödül

  Sinem Yurdanur'un cesedini bulan polislere İlçe Kaymakamı Aziz İnci tarafından başarı belgesi verildi.
  • 07.03.2013 - 10:59
  Sinem'in cesedini bulan polislere ödül

  Sinem in cesedini bulan polislere ödül #1

  İnegöl ilçesinde 3 yıldır kayıp olan üniversite öğrencisi Sinem Yurdanur'un cesedini bularak cinayeti aydınlatan polislere İlçe Kaymakamı Aziz İnci tarafından başarı belgesi verildi.

  "ÇOK VERİMLİ BİR SÜREÇ YAŞADIK"

  İnci, kaymakamlık binasında düzenlenen törende yaptığı konuşmada, İnegöl'ün insanların huzur içerisinde yaşadığı bir yer olduğunu belirterek, "2013 Mart ayı itibariyle geçtiğimiz yaklaşık bir yıllık süreci değerlendirdiğimizde, çok yoğun bir mesai harcadık. İlçemizde huzurun, asayişin, genel güvenliğin sağlanması, suç işlenmesinin önlenmesi, işlenen suçların aydınlatılması, faillerinin, sanıklarının yakalanarak adalete teslim edilmesi, bu suretle vatandaşta emniyet teşkilatına duyulan güvenin artırılması açısından çok önemli, çok verimli bir süreç yaşadık" diye konuştu.

  "ORTAYA ÜSTÜN GAYRET KOYDULAR"

  Bu süreçte çok önemli olayların aydınlatıldığını, birçok olayın da aydınlatılmasında ciddi mesafeler alındığını ifade eden İnci, "Ben arkadaşlarımıza mevzuatımız gereği başarı belgesi takdim edeceğim. Ortaya koyduğunuz üstün gayret sebebiyle sizi başarı belgesiyle taltif eder, başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim" diye konuştu.

  Kaymakam İnci, İlçe Emniyet Müdürü Murat Sevinç, Emniyet Müdür Yardımcısı Tuncay Gönültaş, başpolis Bülent Doğan, polis memurları Atalay Tanış, Satılmış Soysal, Ömer Gürhan, Mustafa Kartal, Sedat Akbaba ve Salih Kundul'a başarı belgesi, Asayiş Büro Amiri Tuncay Gülmez'e ise daha önce de başarı belgesi alması dolayısıyla üstün başarı belgesi verdi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir