Euro
15.2189
-0.08%
Dolar
13.6453
-0.04%
Altın
788.6310
0.07%
Borsa
1998
0.00%
Bitcoin
513.437
3.08%
1ºC
İstanbul
Güneşli 1 C

  Şırnak'ta jandarma ve emniyete roketli saldırı

  Bölücü terör örgütü üyeleri, Şırnak'ta jandarma ve emniyet müdürlüğüne eş zamanlı olarak roketatar ve silahlarla saldırı düzenledi.
  • AA
  • 07.08.2015 - 18:38
  Şırnak'ta jandarma ve emniyete roketli saldırı

  JANDARMA

  Bölücü terör örgütü mensubu bir grup tarafından, Şırnak Uludere İlçe Jandarma Komutanlığına ve Emniyet Müdürlüğüne eş zamanlıroketatar ve uzun namlulu silahlarla saldırı düzenlendiği bildirildi.

  EL YAPIMI PATLAYICI TESPİT EDİLDİ

  Genelkurmay Başkanlığının internet sitesinde, Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) önemli yurtiçi olaylarına ilişkin bilgi verildi. Buna göre, Hakkari İl Jandarma Komutanlığınca görevlendirilen unsurlar tarafından, merkez Geçimli köyü bölgesinde, Hakkari-Çukurca karayolunda el yapımı patlayıcı düzeneği tespit edildi.

  JANDARMA VE EMNİYETE EŞ ZAMANLI SALDIRI

  Patlayıcı, Hakkari Cumhuriyet savcısının talimatıyla yerinde imha edildi. Bölücü terör örgütü mensubu bir grup tarafından, Şırnak Uludere İlçe Jandarma Komutanlığına ve Emniyet Müdürlüğüne eş zamanlı olarak roketatar ve uzun namlulu silahlarla saldırı düzenlendi. Saldırıya, unsurlar tarafından anında karşılık verilmesi üzerine, terörist ateşi kesildi.

  Şırnak ta jandarma ve emniyete roketli saldırı #2

  DİYARBAKIR-BİNGÖL YOLU KESİLDİ

  Öte yandan bölücü terör örgütü üyeleri tarafından, Diyarbakır-Bingöl yolu kesildi, araçlar durdurularak propaganda yapıldı ve bir sivil kurtarıcı gasp edildi.


  Görüş Bildir