Euro
15.5305
-0.12%
Dolar
13.6714
-0.12%
Altın
784.9
1.36%
Borsa
2.005
1.19%
Bitcoin
705.673
-0.51%
9ºC
İstanbul
Açık 9 C

  Süleyman Demirel hastaneye kaldırıldı

  9.Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, öğle saatlerinde ambulansla hastaneye kaldırıldı.
  • Ajanslar
  • 13.05.2015 - 14:36
  Süleyman Demirel hastaneye kaldırıldı

  9.Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in Çankaya Güniz Sokak’taki evine saat 14.20 sıralarında 2 ambulans gönderildi. Demirel, yapılan ilk müdahalenin ardından Başkent Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırıdı.

  Süleyman Demirel kimdir

  SOLUNUM YOLLARI ENFEKSİYONU

  Süleyman Demirel’in durumunun ağırlaştığı bildiriliyor. Hastane yetkilileri Demirel'in solunum yolları enfeksiyonu şikayetiyle hastaneye kaldırıldığını açıkladı.Süleyman Demirel hastaneye kaldırıldı #1

  100 YAŞIMI GÖRMEK İSTİYORUM DEMİŞTİ

  90.yaşını dostlarının katılımıyla Ankara’da kutlayan Demirel, burada konuşma yaparak, 100'üncü yaşını görmek istediğini söylemişti.

  DOKTORUNDAN AÇIKLAMA

  Gündüz saatlerinde solunum yolu enfeksiyonu ve üre yükselmesi nedeniyle acil olarak hastaneye kaldırılan 9. Cumhurbaşkanı Demirel’in sağlık durumuna ilişkin Özel Doktoru Aylin Cesur, Özel Ankara Güven Hastanesi Etik Kurul Başkanı Dr. Tevfik Ali Küçükbaş ile Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Fazıl Mustafa Cesur gazetecilere açıklama yaptı.

  9. Cumhurbaşkanı Demirel’in Özel Doktoru Aylin Cesur, Demirel’in geçen hafta cuma gününden beri bu aralar Türkiye’de salgın halde bulunan bir solunum yolu enfeksiyonu geçirdiğini açıkladı.

  "ENDİŞE EDECEK BİR ŞEY YOK"

  Demirel’in tedavisi için herkesin evde uyguladığı tedavileri planladıklarını ancak tam iyileşme sağlanamayınca kendisinin yaş durumunu ve malum durumunu göz önüne alarak daha iyi tetkik yapmak amacıyla Ankara Güven Hastanesi’ne geldiklerini belirten Cesur, "Kendisinin basında yer almasından itibaren arayan tüm dostlarına ve siz değerli basın mensuplarına çok sevgi ve selamlarını iletmek istiyorum. Sağlık durumunda endişe edecek bir şey yok" dedi.

  91 yaşındaki Demirel’in normal bir enfeksiyonun kendi yaş grubunda yaşadığı bir takım sıkıntıları yaşadığını söyleyen Cesur, "Birkaç gün içerisinde hastanede bu sıkıntılarından kurtulacağına ve eve şifa ile döneceğimize inanıyorum. Genel sağlık durumu çok iyi, kendi yaş grubuna göre hep geriden geliyor Sayın Cumhurbaşkanımızın. Biz elimizden geleni yapıyoruz, her şey yolunda" açıklamasında bulundu.

  "BİRKAÇ GÜN İÇERSİNDE TABURCU EDECEĞİZ"

  Özel Ankara Güven Hastanesi Etik Kurul Başkanı Doktor Tevfik Ali Küçükbaş ise, enfeksiyon hastalıklarının doğal bir seyri olduğunu dile getirerek, "Kendisini zannediyoruz birkaç gün içerisinde sağlıklarına kavuşturarak taburcu edeceğiz" dedi.

  Süleyman Demirel hastaneye kaldırıldı İZLE

  Süleyman Demirel hastaneye kaldırıldı #2

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir