Euro
15.1726
-0.38%
Dolar
13.6042
-0.34%
Altın
786.8460
-0.16%
Borsa
1998
2.38%
Bitcoin
510.441
2.38%
1ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 1 C

  Suphi Altındöken'in eski karısı konuştu

  Özgecan'ın katili Suphi Altındöken'in ölümünün ardından eski eşi Neslihan Altındöken, "Gömülememesine üzüldüm" dedi.
  • 15.04.2016 - 14:18
  Suphi Altındöken'in eski karısı konuştu

  Suphi Altındöken in eski karısı konuştu #1

  Özgecan Aslan'ın katili Suphi Altındöken'in eski eşi Neslihan Altındöken günler sonra ilk kez konuştu. Eski eşi hakkında flaş açıklamalar yapan genç kadın yaşadıklarını anlattı. Estetik yapıp görünüşünü değiştiren eski eş yeni açıklamalarda bulundu.

  "GÖMÜLEMEMESİNE ÜZÜLDÜM"

  Soyadını değiştirmek için yasal işlem başlattığı oğlu ile Mersin'de yaşayan eski eş, Suphi Altıındöken'in cenazesi hakkında, "Bizim için zaten çoktan ölmüştü. Ama insan olarak gömülmemesine üzüldüm, başkası olsa yabancı biri olsa da üzülürdüm" dedi.

  OLAY GECESİNİ BÖYLE ANLATMIŞTI

  Neslihan Altındöken, eşi Suphi’nin üniversiteli Özgecan Aslan’ın öldürdükten sonra eve gece telaşlı bir durumda geldiğini anlatmış ve o zaman şu bilgileri vermişti; "Eve girer girmez lavaboya giderek elini yüzünü yıkadı. Yüzünde tırnak izleri ve sıyrıklar vardı. Ne olduğunu sorduğumda, kavga ettiğini söyleyip geçiştirdi. Kıyafetini değiştirip hemen evden çıktı. Yakalandığı gece jandarma ekibi gelerek beni de ifadeye götürdü. Allah onun belasını versin, onun en ağır cezaya çarptırılmasını istiyorum. Ona kesinlikle üzülmüyorum, çünkü hem Özgecan’ın hayatını, hem de bizim hayatımızı bitirdi. Lanetler olsun ona."


  Görüş Bildir