Petrol
83.5
-1.80%
Euro
17.8052
-0.22%
Dolar
18.4617
0.26%
Altın
969.74
-0.35%
Borsa
326
-0.65%
Bitcoin
355.370
0.08%
23ºC
İstanbul
Güneşli 23 C

  Surlara çıkan gence atla diye bağırınca dövüldü

  Kayseri'de ailevi sorunlarından dolayı intihar girişiminde bulunan S.T.'ye "Atla" diye bağıran vatandaşı S.T.'nin kardeşleri dövdü.
  • 02.02.2015 - 16:20
  Surlara çıkan gence atla diye bağırınca dövüldü

  ihracat.jpg

  Tarihi Kayseri Kalesi'nin Yoğunburç surlarına bir şahsın çıktığı ihbarı sonrasında olay yerine polis ve 112 ekibi sevk edildi. Surlara çıkan Sinan T., kendisini ikna etmeye gelen polis ekiplerine, "Ben Azize Meryem'in oğlu Mesihim' diyerek yanına papaz ve bir imamın getirilmesini istedi.

  155 haber merkezinin telefonda görüştüğü Sinan T.'nin ikna edilmeye çalışılması sırasında meraklı kalabalık olay yerinde toplanmaya başladı. Polis ekiplerinin tüm uyarılarına aldırış etmeyen meraklı vatandaşlar cep telefonları ile görüntü çekerken, bazı vatandaşlar da, "Niye polisi ve sağlık ekiplerini meşgul ediyorsun. Bu kadar bekletme insanları atla" diye seslendi.

  Surlara çıkan gence atla diye bağırınca dövüldü İZLE

  KARISI TARAFINDAN ALDATILDI

  155 haber merkezinin telefonda görüştüğü Sinan T.'nin yakınlarının telefon numaraları alınarak irtibata geçildi ve ikna edilmesi için olay yerine çağrıldı. Surlarda bulunan Sinan T.'nin olay yerine gelen ağabeyi de gelir gelmez surlara çıkmak isteyince polis ekipleri ile arasında kısa bir arbede yaşandı. Sinan T.'nin ağabeyi, "Kardeşim karısı tarafından aldatıldı. Onu öldürecekti ama biz engelledik. Şimdi de kendisine yediremediği için surlara çıktı" diye konuştu.

  Surlara çıkan gence atla diye bağırınca dövüldü #2

  ATLA DİYE BAĞIRINCA DAYAK YEDİ

  Sinan T., kendisini aldattığını iddia ettiği karısının ismini de kale surlarına yazdı. Sinan T.'yi ikna çabaları sürerken bir vatandaşın, 'Atla' demesine sinirlenen yakınları, bağıran vatandaşı darp etti. Kavga polis ekiplerinin de araya girmesiyle fazla büyümeden önlendi.

  3 SAAT SONRA SURLARDAN İNDİ

  Bu sırada olay yerine Sinan T.'nin 6 yaşındaki oğlu da getirildi. Sinan T.'nin oğlu babasını görünce gözyaşlarına boğuldu. Sinan T. oğlunun olay yerine getirilmesine sinirlenerek, "Oğlumu niye getirdiniz. Bana o kadını getirin" diye bağırdı. Sinan T. 3 saat sonra surlardan indirildi.


  Görüş Bildir