Euro
15.2717
0.84%
Dolar
13.4543
0.58%
Altın
792.6060
0.33%
Borsa
2,011.16
-0.15%
Bitcoin
523.032
-9.02%
3ºC
İstanbul
Yoğun kar 3 C

  Tarabya Sahili'nden denize atlayan kişi kayboldu

  Sarıyer Tarabya Sahili’nde, üzerindeki elbiselerle denize atlayan Yunus Demir'in sabah saatlerinde cesedi bulundu.
  • DHA
  • 24.06.2015 - 10:44
  Tarabya Sahili'nden denize atlayan kişi kayboldu

  Tarabya Sahili nden denize atlayan kişi kayboldu #1

  Gece saat 02.00 sıralarında Sarıyer Tarabya Sahili'nde meydana gelen olayda, görgü tanıklarının ifadesine göre, eşi Öykü Demir ile sahilde oturan Yunus Demir, bir süre sonra üzerindeki giysilerle birlikte denize atladı. Bir süre denizde yüzen Yunus Demir, daha sonra gözden kayboldu.

  DENİZDE ARAMA ÇALIŞMASI

  İhbar üzerine olay yerine sağlık polis ekipleri sevk edildi. Deniz polisi ve sahil güvenlik ekibi denizde arama çalışması yaptı. Öykü Demir ve annesi ise endişeli gözlerle çalışmaları izledi. Aramalar sırasında denizde yüzen bir cisim bulunduğunun fark edilmesi üzerine ise hareketli dakikalar yaşandı. Denizde yüzen cisim nedeniyle Öykü Demir kısa süreli panik yaşarken, yapılan incelemede denizdeki cismin poşet olduğu anlaşıldı.

  Tarabya Sahili nden denize atlayan kişi kayboldu #2

  YENİDEN BAŞLADI

  Sahil güvenlik ekiplerinin ve polislerin uzun süren arama çalışmalarından sonuç alınamayınca, aksayan çalışmalar günün aydınlanması ile birlikte yeniden başladı.

  Tarabya Sahili nden denize atlayan kişi kayboldu #3

  CESEDİ BULUNDU

  Yunus Demir’in ailesi, ekiplerden aldıkları bilgiyle yıkıldı. Kıyı emniyetine bağlı dalgıç ekipleri, sabah tekrar başladıkları arama çalışmaları sonucu kıyıdan yaklaşık 200 metre açıkta Demir’in cesedine ulaştı. Eşinin cansız bedenini gören Öykü Demir sinir krizi geçirdi. Demir’in cesedi Sahil Güvenlik botuyla kıyıya çıkarıldı. Yunus Demir’in cesedi olay yerine gelen cenaze aracına konulurken, eşi gözyaşları içinde cenaze aracının gidişini izledi.

  Tarabya Sahili nden denize atlayan kişi kayboldu #4


  Görüş Bildir