Petrol
110.07
-1.33%
Euro
16.25
0.88%
Dolar
15.57
0.61%
Altın
914.83
-0.74%
Borsa
2422
0.13%
Bitcoin
472.403
-0.57%
22ºC
İstanbul
Güneşli 22 C

  TEM'de ters yönden giden araç panik yarattı

  Bolu TEM'de ters yöne girerek polisten kaçan aracın sürücüsü, barikat kurularak yakalandı.
  • Ajanslar
  • 31.03.2016 - 16:04
  TEM'de ters yönden giden araç panik yarattı

  TEM de ters yönden giden araç panik yarattı #1

  Gerede'den İstanbul yönüne giden otomobilin sürücüsü, D-100 Karayolu Yeniçağa mevkiindeki kontrol noktasında polisin 'dur' ihtarına uymayarak kaçtı. Polislerin peşinden gittiği otomobil, yaklaşık 20 kilometre sonra Çaydurt Gişeleri'nden TEM'e girdi.

  POLİSLERİ ATLATMAK İÇİN TERS YÖNE GİRDİ

  İstanbul yönünde hızla ilerleyen otomobil, peşindeki polisleri atlatmak için otoyoldaki acil geçiş noktasından Ankara şeridine geçip İstanbul'a doğru ters yönde ilerlemeye devam etti.

  TEM de ters yönden giden araç panik yarattı #2

  Yaklaşık 10 kilometre TEM'de orta şeritte ters yönde giderek sürücülere büyük korku yaşatan otomobil sürücüsü, daha sonra bir sonraki acil geçiş noktasından tekrar İstanbul yönüne geçti.

  TEM de ters yönden giden araç panik yarattı #3

  KURULAN BARİKATLA YAKALANDI

  TEM'de kaçmaya devam eden sürücü, Paşaköy mevkiinde durdurulan TIR ve diğer araçlarla barikat kuran, uzun namlulu silahlarla önlem alan polisler tarafından yakalandı.

  TEM de ters yönden giden araç panik yarattı #4

  SÜRÜCÜYLE POLİS ARASINDAKİ İLGİNÇ DİYALOG

  Sürücü ve beraberindeki arkadaşı araçtan indirilip elleri kelepçelenerek ekip aracına bindirildi. Ehliyeti olmadığı için kaçtığını söyleyen sürücüyle polis arasında ilginç bir diyalog yaşandı.

  TEM de ters yönden giden araç panik yarattı #5

  "DÖVECEKSİNİZ SANDIM, NE BİLEYİM ABİ"

  Bir polis, "Otoyolda ters yönde gidiyorsun, kurşun sıksak ne yapacaksın?" diye tepki gösterirken, bir polisin de "Öleceksin, niye ters yönde gidiyorsun?" demesi üzerine Ahmet Tekin, "Gerede'de mahkemem vardı. Mahkemeden çıktık. Döveceksiniz sandım ne bileyim ağabey öyle kaçtım" dedi.

  TEM de ters yönden giden araç panik yarattı #6

  SORUŞTURMA SÜRÜYOR

  Otomobili İstanbul'dan kiraladıkları tespit edilen Tekin ve Ağraç, ifadeleri alınmak üzere Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. Otomobil de arama yapılmak üzere Emniyet'e götürülürken olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

  TEM de ters yönden giden araç panik yarattı #7


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir