Petrol
112.61
0.51%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
474.691
-1.77%
21ºC
İstanbul
Güneşli 21 C

  Teröristler askeri üsse havan ve uçaksavarla saldırdı

  Genelkurmay Başkanlığı, bölücü terör örgütü mensuplarının Dağlıca Ana Üs bölgesine havan ve uçaksavarla açtıkları ateşe karşılık verildiğini açıkladı.
  • 24.08.2014 - 15:09
  Teröristler askeri üsse havan ve uçaksavarla saldırdı

  Teröristler askeri üsse havan ve uçaksavarla saldırdı #1

  Genelkurmay Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, bölücü terör örgütü beş terörist tarafından, Diyarbakır Silvan Demirkuyu Mahallesi mülki sınırlarında, odun yüklü bir kamyon durdurularak yakıldığı kaydedildi.

  İKİ KAMYONU VE İŞ MAKİNESİNİ YAKTILAR

  Bölücü terör örgütü mensubu üç terörist tarafından, Tunceli Merkez Uzuntarla Köyü Topraklık Mahallesi mülki sınırlarında bulunan taş ocağına ait iki kamyon ve bir iş makinesinin yakıldığı ifade edildi.

  TERÖRİSTLER TESLİM OLDU

  Bölücü Terör Örgütü mensubu bir teröristin Hakkâri Yüksekova Esendere Jandarma Komutanlığına silahsız ve teçhizatsız olarak teslim olduğu kaydedilirken bir teröristin de Bingöl Karlıova İlçe Jandarma Komutanlığına silahsız ve teçhizatsız olarak teslim olduğu bildirildi.

  ATEŞE KARŞILIK VERİLDİ

  Bölücü Terör Örgütü mensubu teröristler tarafından, 7'nci Hudut Alay Komutanlığı Hakkâri Dağlıca Ana Üs Bölgesine, havan ve Doçka Uçaksavar silahı ile saldırı düzenlendiği vurgulanarak, "Hedefler, Dağlıca Ana Üs Bölgesinde bulunan ateş destek vasıtaları ile derhal ateş altına alınmıştır" denildi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir