Euro
10.1764
0.15%
Dolar
8.6612
-0.04%
Altın
491.56
-0.01%
Borsa
1.392
-1.94%
Bitcoin
380.717
-7.55%
21ºC
İstanbul
Açık 21 C

  Terörle mücadeleye destek için kar banyosu yaptı

  Sakaryalı Ramazan Metin Sürekçioğlu, kış şartlarında terörle mücadele eden güvenlikçilere destek vermek için kar banyosu yaptı.
  • İHA
  • 26.01.2016 - 11:15
  Terörle mücadeleye destek için kar banyosu yaptı

  Terörle mücadeleye destek için kar banyosu yaptı #1

  Hendek’te yaşayan Ramazan Metin Sürekçioğlu, terör örgütüyle mücadele eden emniyet güçleri ile Bayırbucak’taki Türkmenlerin, hem terör örgütleriyle hem de zorlu kış şartlarıyla mücadele ettiğini ifade ederek, kendisinin de bir vatansever olarak en azından onların bu soğukta yaşadıklarını hissedebilmek amacıyla kar banyosu yaptığını söyledi.

  YARI ÇIPLAK KARA DALDI

  Lapa lapa yağan kara ve çevreden geçenlerin şaşkın bakışlarına aldırmadan yarı çıplak halde karın içine dalarak karda adeta yüzen ve banyo yapan Sürekçioğlu, “Şu anda doğuda ve güneydoğuda bu zor şartlar altında görev yapan güvenlik kuvvetlerimizin, ayrıca Bayırbucak’ta mücadele eden Türkmen kardeşlerimizin yaşadıklarını hissedebilmek adına, bir nebze de olsa destek olabilmek adına böyle bir eylemde bulundum. İnsanlar üşüyebileceğimi, hasta olabileceğimi düşünüyor ama inanıyorum ki, içinde sevgi olmayan, vatan sevgisi olmayan her birey, en sıcak ortamda bile üşür. Bu yüzden ‘her şey vatan için’ diyorum” şeklinde konuştu.

  Terörle mücadeleye destek için kar banyosu yaptı #2

  Terörle mücadeleye destek için kar banyosu yaptı #3

  Terörle mücadeleye destek için kar banyosu yaptı #4

  Terörle mücadeleye destek için kar banyosu yaptı #5

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir