Petrol
98.01
-1.60%
Euro
18.4131
0.07%
Dolar
17.9439
0.07%
Altın
1.039
0.04%
Borsa
2864
-0.15%
Bitcoin
437.753
-0.86%
24ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 24 C

  Trabzon'da genelevlere gündüz baskını

  Trabzon Emniyet Müdürlüğü, sabah saatlerinde daha önceden belirlenen noktalara baskın yaptı.
  • 28.10.2011 - 13:33
  Trabzon'da genelevlere gündüz baskını

  Trabzon da genelevlere gündüz baskını #1

  Trabzon Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından sabah saatlerinde yapılan operasyonla, otellerde para karşılığı erkeklerle birlikte olan 9 yabancı uyruklu kadını gözaltına aldı.

  9 HAYAT KADINI GÖZALTINA ALINDI

  Trabzon Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Asayiş Şubesi Ahlak Masası ekipleri, sabah saatlerinde Çömlekçi Mahallesi'ndeki otellerde fuhuş yapıldığı ihbarı üzerine harekete geçti. Trabzon 3. Sulh Ceza Mahkemesi'nden çıkardıkları arama kararı ile iki otele eş zamanlı baskın yapan ekipler, para karşılığı erkeklerle birlikte olan aralarında Türk vatandaşlıı da bulunan yabancı uyruklu 9 hayat kadınını gözaltına aldı.

  Gözaltına alınan Manana M, Larissa D, Nino B, Suraia Z, Rena M, İrma K, Hanife Tuzcu, Lıubov S, Kifayet H ve Elvira D isimli Bağımsız Devletler Topluğu uyruklu kadınlar Emniyet Müdürlüğü'nde alınan ifadeleri sonrası sınır dışı edilmek üzere Yabancılar Şube Müdürlüğü'ne teslim edildi.

  "PARANIN YARISINI ALIYORUZ"

  Geçimlerini fuhuşla kazandıklarını itiraf eden kadınların, kafeterya ve benzeri yerlere fuhuş için gelen erkek müşterilerini anlaştıkları otellere yönlendirdiklerini belirterek, "Otel çalışanlarının bilgisi dahilinde para karşılığında erkeklerle birlikte oluyoruz. Otel yetkilileri yatak parası adı altında kazancımızın yarısını alıyorlar, ama yapacak bir şey yok" şeklinde ifade verdikleri öğrenildi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir